eReport.sk
Jasmina Alagič, Foto: ig/j.a.

Jasmina Alagič priznala, čo ju presvedčilo, aby zobrala kšeft snov! A honorár?

Alagič bude deviatu sériu šou Česko-Slovensko má talent moderovať prvý krát . Prezradila prečo na túto ponuku kývla.

Asi najväčšie skúsenosti s moderovaním mala Alagič na módnej televíznej stanici, kde spovedala celebrity na noblesných prehliadkach či spoločenských akciách. Neskôr spolu s českým moderátorom Leošom Marešom moderovala televíznu súťaž Československá Superstar. Kšeft snov prišiel až teraz. Po boku skúseného moderátora Davida Gránského sa v šou Česko Slovensko bude môcť predviesť svoj moderátorsky um. Keď prišla ponuka moderovať túto šou vraj sa Rytmusova zákonitá veľmi potešila.  A to z viacerých dôvodov. Okrem toho, že to bola pre ňu skvelá pracovná príležitosť, v rozhovoroch prezradila, že túto šou miluje a v minulosti bola vraj jej verným fanúšikom. 

O peniazoch ani slovo

Presvedčila ju však aj ďalšia, nemenej dôležitá skutočnosť, a tou je časová náročnosť projektu. „Nie je to taká katastrofa, ako by sa mohlo zdať. Tie dni sú maximálne vyplnené. Začíname skoro ráno a končíme po polnoci. Na základe toho, že tie dni sú úplne vyfullované, nie je tak ani sekunda navyše, tak ich nie je až toľko. To bolo dôvodom, prečo som túto ponuku veľmi chcela prijať. Lebo som musela zohľadňovať aj to, ako veľmi náročné to bude časovo. Keďže je to takto fajn, tak je to super,“ povedala pre televíziu Joj Alagič. Či ju popri týchto banalitách presvedčila aj výška honoráru nekomentovala.

Dojímala sa

Kým bola Jasmina Alagič na pľaci, o syna Sanela sa starala jeho babička, ktorá jej posielala jeho videá či fotky počas celého dňa. Moderátorke sa tak v zákulisí vraj od dojatia neraz nahrnuli slzy do očí. Počas nakrúcania to bolo prvý krát čo bola od syna dlhšie ako pár hodín: „Doteraz som bez neho takto dlho nebola. Takže, je to pre mňa také, že dnes sa mi aj spustila slza, ale je to preto, že mi chýba. Že by som hrozne chcela mu aspoň ráno dať pusu, ale on neskoro vstáva. Takže, to bolo hrozné. Ale vôbec nevadí. Užijem si ho ešte až-až,“ dodala.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport