eReport.sk
Foto: instagram

Jasmina Alagič dlží štátu tisíce eur. Kým iní by boli pomaly v exekúcii, ona si ťažkú hlavu nerobí!

Moderátorke a modelke svieti v sociálnej poisťovni parádny dlh už hodný čas. Čo s tým mieni robiť?

Zoznam dlžníkov v sociálnej poisťovni je niečo ako tabuľa hanby. Zapísaní sú tam všetci neplatiči. Je tam rôzny mix ľudí so sociálnych vrstiev. Tí čo sa bortia vo vážnych finančných problémoch, ale častokrát sa tam objavia aj celebritní neplatiči. Aktuálne sa na zozname neplatiteľov v sociálnej poisťovni vyníma manželka rapera Rytmusa. O Alagič, ktorá nemá o prácu núdzu, moderuje talentovú šou a cez Instagram predáva rôzne produkty, by si človek nepomyslel, že môže “visieť” štátnej inštitúcii takmer deväťtisíc eur.

Nemám proste čas!

Záujem o jej dlh a dôvod neplatenia odvodu ju vytočil. Uviedla, že jej vyjadrenie bude rovnako primitívne ako radosť ľudí z cudzieho nešťastia: „Nikdy v živote ste ma nepočuli hovoriť o svojich zárobkoch a ani nebudete. Ale musím povedať, že ja naozaj nemám problém s platením účtov. Naozaj so všetkou pokorou, ja mám na to platiť si svoje účty. Ďakujem, že sa zaujímate. Ale som proste flákač, ktorý nestojí pri schránke a nečakám, či nejaký nedoplatok mám,“ uviedla podľa jej slov pokorná Alagič, ktorá nemá čas na poštu a možno ani na Boha.

Problém podľa nej vznikol, keď sa menila zo súkromnej osoby na firemnú: „Dnes už to má v rukách právnička. Všetko bude zaplatené. Zajtrajšok pre vás nebude iný. Pre vás, ktorí sa tešíte z takýchto nedopatrení,” dodala dramatická Jasmina.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti