tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Jana Hospodárová, foto: profimedia

Jana Hospodárová takmer vôbec nestarne! Diéty však nedrží

Patrí medzi najpríťažlivejšie ženy na televíznej obrazovke. Janka Hospodárová (45) akoby vôbec nestarla. Toto je jej recept na mladistvý vzhľad a dobrú kondíciu.

Je usmievavá, sympatická a vždy plná energie. Športová moderátorka Janka Hospodárová si už roky udržuje nesmierne mladistvý vzhľad a pozitívny životný prístup. Napriek tomu, že vyše dvadsať rokov pracuje v televízií, po kariére moderátorky vraj nikdy netúžila. „Nikdy som netúžila stať sa moderátorkou. Keď som bola dieťa, boli v móde hlásateľky s výnimkou Ivetky Malachovskej. Chcela som byť herečkou, to mi nevyšlo. Spomínam si, keď nás oco nakrúcal na vianočné video, že som ako malá dvanásťročná slečna trochu afektovane prehlásila: „Prosím ťa, netoč ma. Ja budem mať v živote kamier dosť.” Vtedy som nemohla tušiť, že to tak naozaj bude (smiech), „prezradila pred pár rokmi portálu preventívne.sk.

Rozhovory dáva len výnimočne, no vtedy urobila výnimku. „Najfascinujúcejšie na mojej práci je jednoznačne živé vysielanie. Po šiestich rokoch v športe mi však chýbajú rozhovory pred kamerou. Viete, pre mňa je úžasné najmä to, že to stále trvá. Už viac ako dvadsaťdva rokov,“ povedala pred tromi rokmi.

Viac sa dozviete:

Život v športovej redakcii však na začiatku vôbec nebol jednoduchý. „Nie je to, ako by si niekto predstavoval. Nie som „ofukovaná“ ako kvetinka. Chlapci odo mňa od začiatku vyžadovali rovnocenné fungovanie. Veľa ľudí si myslí, že správy prídeme len prečítať. Nie je to tak. Musela som sa naučiť strihať, vytvárať reportáže a podobne. Zvyčajne sa venujem tenisu a lyžovaniu,“ prezradila dávnejšie…

Ako mladica

Janka má postavu, ktorú jej môžu závidieť aj oveľa mladšie ženy. S pohybom to však extrémne nepreháňa. Na komplimenty ohľadom svojho vzhľadu je však zvyknutá. „Veľmi pekne ďakujem, žiaľ, nestarám sa tak, ako by som mala. Necvičím pravidelne, pritom si to moje telo priam pýta. Vždy vydržím pár týždňov, chrbát ma prestane bolieť a mňa premôže lenivosť. Tak je to i s večerným jedením. Ak ho vynechám, cítim sa skvelo. Po pár dňoch však zase večeriam podľahnem. Vidíte, nie som svetlým príkladom pevnej vôle. Rada behávam, tak dva – trikrát do týždňa určite,“ tvrdila Hospodárová.

V súkromí je známe, že je vegetariánkou. „Sama obdivujem svoje kolegyne a pýtam sa, ako to robia. Z etických dôvodov už šestnásť rokov nejem mäso. Nemám rada sladké, to je moja výhoda. Najradšej mám zeleninu, extrémne mi chutí, dokonca viac ako ovocie. Jedlo bez zeleniny sa mi neráta,“ povedala pre preventívne.sk.

Diéty nedrží a ani nehladuje. „Jasné, rada jem veľa. Som trochu pahltná. Z práce sa domov vraciam večer o deviatej a málokedy idem do postele bez toho, aby som sa nenajedla. Pritom, keď sa mi to podarí, cítim sa ráno stokrát lepšie,“ priznala moderátorka.

Najradšej ma dlhé prechádzky. Chôdza je podľa nej dobrá, no nestačí to. „Som zvyknutá hýbať sa, moje telo si pohyb pýta. Žiaľ ide o večný boj mojej lenivosti a toho, čo je pre mňa správne. Nikdy som sa napríklad necítila lepšie, ako keď som denne štyri mesiace cvičila hodinovú zostavu cvikov na chrbát. Bolo to vtedy, keď som si pri páde z môjho koníka Diora zlomila dva stavce. Keď človeka vystrašia lekári, konečne si dá povedať…“

Rada spomína aj na tanečnú šou, v ktorej účinkovala. „Fantastické tiež bolo moje trojmesačné účinkovanie v Let´s dance. Tanec je úžasný pre ľudí, ktorých baví. Je z neho krásna postava a navyše v nás a okolo nás rozprúdi super energiu.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Jana Hospodárová takmer vôbec nestarne! Diéty však nedrží

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku