eReport.sk
Ivan Trojan, foto: profimedia

Ivan Trojan o sexe s mužom: Juraj Loj je fešný!

Za svoj výkon v strhujúcej životopisnej dráme Šarlatán bol herec Ivan Trojan (56) nominovaný na Českého Leva. V scenári mal erotické scény s mužom! Čo prezradil na svojho hereckého partnera Juraja Loja (37) ?

„Vo svojej filmovej tvorbe som bol už veľakrát ničený a mučený,“ vyhlásil český herec Ivan Trojan o svojej postave Jana Mikoláška, ktorého stvárnil v životopisnom filme Šarlatán. „Vo filme som prežil tabuizovaný milostný vzťah,“ priznáva. Postava jeho milenca, ktorého stvárnil slovenský herec Juraj Loj však nie je reálna. Do scenára však bola zámerne pridaná. Pre Trojana neboli milostné scény nepríjemné. „Je to fešný človek. A príťažlivý,“ povedal na adresu Loja.

Ani ten nemal s milostnými scénami žiaden problém. „S Ivanom sme sa o týchto situáciach veľa rozprávali. Štáb aj režisérka nám dokázali vytvoriť intímne prostredie. Bez problémov sme dokázali prekročiť nejakú tú pomyselnú komfortnú zónu,“ priznal Loj. Ich vzťah na filmovom plátne vyzerá naozaj veľmi prirodzene.

V súkromí sú však obaja herci orientovaní nesmierne rodinne. Ivan Trojan má s manželkou, tiež herečkou Klárou Pollertovou štyri deti. Syn Josef dokonca stvárnil v Šarlatánovi mladšiu verziu filmového hrdinu a otcovi je dosť podobný. Slovenský herec Juraj Loj tvorí už roky pár s herečkou Zuzanou Kanócz a spoločne vychovávajú tri deti.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity