eReport.sk
Ivan Tásler s priateľkou Denisou, foto: profimedia

Ivan Tásler oslávil s priateľkou druhé výročie. Erotická fotka, ktorá bývalú pravdepodobne zamrzí!

Párik, ktorý sa spoznal na svadbe choreografa Jána Ďurovčíka ešte v roku 2019, si v začiatkoch prechádzal turbulentným obdobím. Dôvodom bol rozvod hudobníka už s bývalou manželkou Aničkou, z ktorého boli všetci šokovaní.

Ivan Tásler a Denisa Verná tvoria pár už dva roky. Párik sa pochválil výročnou fotkou a obaja pôsobia dojmom, že našli skutočné šťastie. Pri oslavách sa Denisa na Ivana doslova vrhla. Ich najnovší romantický záber z Chorvátska hovorí za všetko! „Najkrajšie druhé výročie,“ napísala na svojom Instagrame Denisa pod fotku, na ktorej sú vo vrúcnom objatí. Zo zaľúbencov srší šťastie a kde lepšie mohli svoje výročie osláviť, než pri mori.

Sedem rokov tvorili manželský pár líder skupiny IMT Smile Ivan Tásler a blogerka Anna Táslerová. Ich manželstvo pôsobilo harmonicky a nič nenasvedčovalo tomu, že dvojica pôjde od seba. Až keď v Prahe zachytili Táslera v objatí s novou brunetkou, kde vtedy koncertoval, spustili sa veci do pohybu. „Už nejaký čas netvoríme pár a nežijeme spolu. Je nám ľúto a berieme ako veľké osobné zlyhanie, že sa nám ani napriek veľkej snahe nepodarilo naše manželstvo zachrániť a prekonať dlhodobú partnerskú krízu, ktorou prechádzalo,“ zverejnila exmanželka Anna Táselrová, dnes Onderková. Rozvod sa udial pomerne rýchlo: „Chceli zo mňa urobiť nejakého podvádzača. Situácia bola úplne iná. Ja sa teším, som hrdý na to, že od prvej sekundy to bola čistá láska. A to som… Neviem či zažil niekedy,“ povedal vtedy Ivan Tásler o novej láske.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport