eReport.sk
Ivan Kmotrík mladší, foto: tasr

Ivan Kmotrík mladší prichádza o mužskú pýchu. Dramatická zmena v živote majetného dediča!

Kedysi nenápadný mladík je dnes dobre známy širokej verejnosti. Míľniky v jeho kariére sú nezabudnuteľné. Syn oligarchu Kmotríka ale prešiel aj poriadnou zmenou imidžu.

Roztopašný šéf futbalového klubu Slovan Ivan Kmotrík mladší (30) sa stal medializovaný sprvu ako priateľ Miss Kristíny Krajčírovej. Zdalo sa, že mladý Kmotrík žije sporiadaným životom, ako milujúci partner. Všetci si už mysleli, že dvojici čoskoro zazvonia svadobné zvony, no zaľúbenci sa v roku 2017 nečakane rozišli. Netrvalo dlho sa začali ním šiť všetci čerti. Nespratný synáčik má na konte niekoľko výstredných káuz, ktoré ako mihnutím čarovného prútika zmizli. Nezabudnuteľná je nočná jazda futbalistu Vladka Weissa. Policajná hliadka zastavilo auto, v ktorom bol okrem pretlaku ľudí aj zrejme podgurážený Weiss. Ten sa vtedy odmietol podrobiť dychovej skúške. Zlé jazyky tvrdia, že v aute bol s partiou i mladý Kmotrík, ktorý v centre Bratislavy s kamarátom pravidelne navštevoval bary . Kauza vyšumela.

Potácali sa

Minulý rok mladý Kmotrík s kamarátom Weissom na seba opäť strhli pozornosť. Podgurážení sa ocitli v chúlostivej situácii. Video ich zachytilo ako sa náruživo objímajú, jeden z nich si potom stiahne nohavice a močí. Menej úsmevný je jeho počin na futbalovom štadióne. Opäť neunikol kamerám ako so zdvihnutou pravicou gestikuluje smerom k tribúne. Gesto, ktoré pripomínalo známy nacistický prejav mohlo byť postihnuté až väzením. Za mreže syn privatizéra Kmotríka nešiel, za to jeho výzor už pripomína akčného basistického drsniaka.

Dvaja páni v objatí. – Foto: archív

Z chlapčiatka chlapisko

Prišiel o vlasy, nechal si narásť bradu a výrazne nabral svalovú hmotu. Iní muži v momente, keď prichádzajú o vlasy, strácajú i sebavedomie. To podľa výrazu v tvári mladíkovi s nepredstaviteľným zázemím nehrozí. Odborníci na plešatenie tvrdia, že ak chcete zistiť aká veľká je šanca, že budete holohlavý, pozrite sa na príbuzných v rodinách svojej matky a otca. Je tam veľká pravdepodobnosť rozpoznať ako bude váš partner časom vyzerať.

V GALÉRII nájdete Kmotríkové mládežnícke foto s vlasmi!

Foto: tasr instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ivan Kmotrík mladší prichádza o mužskú pýchu. Dramatická zmena v živote majetného dediča!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti