eReport.sk
Iva Janžurová
Iva Janžurová, foto: profimedia

Iva Janžurová sa obula do kolegov: Nechápe nekonečné seriály!


Toto od nej nikto nečakal! Divadelná a filmová legenda Iva Janžurová (79) si rypla do svojich hereckých kolegov, ktorí vystupujú v nekonečných seriáloch. Podľa nej sú opotrebovaní.

Česká herečka Iva Janžurová je žijúcou legendou. Hrala v seriáloch ako Nemocnica na okraji mesta, Cirkus Humberto, alebo Arabela. „U každého z nich bolo jasné, že má svoj začiatok a koniec. Človek vedel, na čo sa má pripraviť,“ vyhlásila Janžurová. Na svojich kolegov v súčasných seriáloch vraj pozoruje určitý typ vyhorenia.

Nemenovala seriály, ale každému bolo jasné, že má na mysli Ordináciu v ružovej záhrade 2 alebo Ulicu. Tá sa vysiela už od roku 2005. Medzi hlavné tváre seriálu patrí Zlata Adamovská, alebo Rudolf Hrušinský. „Tí herci tam sú takí stereotypní a sami sebou opotrebovaní. Preto sa na tieto seriály nepozerám,“ povedala herečka otvorene v rozhovore pre Frekvenciu 1. Voľbu kolegov však rešpektuje. „Rada sledujem seriály na Netflixe, napríklad Korunu. Alebo sa na ČT2 pozerám na westerny a kultové filmy,“ popísala žánre, ktoré ju bavia.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Iva Janžurová sa obula do kolegov: Nechápe nekonečné seriály!

KOMENTOVALI STE: