eReport.sk
Sisa Sklovská. foto: profimedia

Išla pod nôž! Sisa Sklovska zažehnala zdravotné problémy

Speváčku totiž už dlho trápila vážna diagnóza rúk.

Prvýkrát ju operovali s vážnou diagnózou pred dvomi mesiacmi. Teraz jej lekári pomohli druhýkrát. Najprv zoperovali umelkyni ľavú, o dva mesiace neskôr druhú: „Aj pravá ruka podstúpila operačný zákrok. Teším sa, že budem môcť plnohodnotne využívať svoje ruky,” napísala nadšená umelkyňa.

Už si toho prežila

V minulosti podstúpila Sisa Lelkes Sklovska operáciu bedrových kĺbov, neskôr si prešla plastikou chodidiel, už stihla aj zákrok na čeľusti. Umelkyňa najnovšie vyhľadala lekárov pre iný problém. „Mám tzv. Dupuytrenovu kontraktúru dlaní. To znamená, že sa mi zatvárajú ruky. V dlani a na prstoch vyrastajú také veci. Keď mi to vytiahli z rúk, chcela som to vidieť, čo som tam mala.
Ono to vyzerá, ako keď pitvete kura a ono tam má sadlo. Mala som to v troch prstoch aj na celej dlani,“
vysvetlila Sklovska po operácií ľavej ruky. „Muselo sa to vyčistiť a vybrať von. Operácia bola dosť náročná a komplikovaná,“ prezradila pred mesiacmi.

Nakoniec vtedy ležala na operačnom stole až dve hodiny .„O dva týždne, keď mi vyberú štichy, tak musím ruku rozcvičiť a chcem ísť na druhú ruku. Pretože príde normálny čas a viem, že už v júni hráme v divadle, aj celé leto a potom hrám stále. Musím to stihnúť, lebo na druhej ruke to mám nedobré. Je to nepríjemná choroba, ktorá je dosť neobvyklá,“ opísala pre médiá pocity po prvom zákroku.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport