eReport.sk
Priznala hádky.

Intímne priznanie herečky Dominiky Kavaschovej: Doma sa s partnerom hádame!

Poznajú sa roky, ale láska k nim prišla len pred rokom a pol. Umelkyňa sa nepretvaruje, že žijú v neustálej harmónii. Tiež sa posekajú, ale majú trik, ako to zvládnuť.

Herečka tvrdí, že ju partner ohuruje každý deň. Vzťah s hercom Danielom Fischerom (33), ktorý vznikol naozaj nečakane, priznali koncom minulého roka. Dominika Kavaschová (31) predtým randila s hercom Lukášom Dózom a Richardom Autnerom, teda aj tentora „zalovila“ v umeleckom prostredí. So svojou súčasnou láskou chodila kedysi do školy, prežili spolu vysokú a neskôr sa často stretávali v divadle, kde skúšali spoločné predstavenia. Zahrali si aj v seriáli Divoký zapadákov. Vtedy zrejme nepredpokladali, čo im život pripraví.: „Láska medzi nami bola vždy, ale až neskôr, v tom správnom čase, vypukla do lásky medzi mužom a ženou,“ vyznala sa v minulosti.

Koncom októbra priznala, že s hereckým kolegom a partnerom Danielom Fischerom čakajú bábätko. Herečka v požehnanom stave stále pracuje a skúša, vo voľnom čase sa však drží mimo ľudí,viac sa zdržiava doma. Hoci dvojica nie je spolu večnosť, aj oni sa dokážu poriadne pohádať. Dominika opísala, ako to dokážu obrátiť na dobré a krik zažehnať. Trik by poradila aj iným párom.

„Treba sa zmieriť s tým, že človeka nezmeníš a treba ho prijať aký je. Nájsť spôsob, ako veci normálne odkomunikovať. My sa napríklad hádame tak, že si spievame. Tak maznavo. A to sa potom ani nemôžeš hnevať – Zase si neumyl riady, tralala. Je nám to skôr smiešne a nevyústi to do žiadnej vážnej hádky. Sme spolu rok a pol a fakt sme sa spolu ešte nepohádali. Ale musím povedať, spievame si často,“ rozhovorila sa Kavaschová o svojom vzťahu moderátorke Adele Banášovej v relácii Trochu inak.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.