Antonio Conte, foto:instagram

Inter má formu, tréner Conte však upozorňuje na únavu hráčov

Futbalisti Interu Miláno potvrdili skvelú formu z uplynulých zápasov v Serii A aj v nedeľu. V zostave aj so slovenským obrancom Milanom Škriniarom zaknihovali šieste víťazstvo za sebou a na lídra a mestského rivala AC strácajú bod.

Tréner Antonio Conte však nebol spokojný s výkonom svojich zverencov. Inter sa v nedeľu v zápase 13. kola predstavil na domácom ihrisku proti nováčikovi zo Spezie, triumfoval 2:1. Za „modro-čiernych“ sa po prestávke presadil po rýchlom protiútoku marocký obranca Aschraf Hakimi v 51. minúte a belgický zakončovateľ Romelu Lukaku z pokutového kopu v 71. minúte. Hostia iba znížili v úplnom závere zásluhou Roberta Piccoliho. „Dosiahli sme šieste víťazstvo za sebou a tieto výsledky, samozrejme, berieme, pretože body sú v ďalšej fáze ligy dôležité“ povedal Antonio Conte.