eReport.sk
Foto: sita

Inseminátor či táraj. Hrnko na Kollára nadával, teraz mu ide radiť.


Život je niekedy naozaj vrtkavý. Jeden deň niekoho zvozíte pod čiernu zem, na druhý, pre neho pracujete. Toto je aj príbeh bývalej pravej ruky Andreja Danka. Najnovšie šepká do ucha Borisovi Kollárovi. Tárajovi, ako ho v minulosti počastoval.

Prevracač kabátov! Po tom ako pre SNS parlamentné voľby skončili fiaskom a na volebný účet si pripísala len 3,16 percenta, Anton Hrnko sa rozhodol zmerať sily so svojim straníckym šéfom Andrejom Dankom. Obidvaja totiž zabojovali o predsednícku stoličku národniarov, no pre Hrnka súboj dopadol neúspešne. Dlho ale hlavu v smútku mať nemusel, usmialo sa naňho šťastie a uchmatol si naozaj lukratívny džob rovno pod parlamentnou strechou.

Poradca ako vyšitý

Bývalá tvár národniarov sa totiž stala poradcom nikoho iného ako predsedu parlamentu Borisa Kollára. Ten si ho vybral do svojho tímu ako národnú posilu, aj keď si preňho historik a národovec v minulosti nenašiel jedného pekného slova.

V polovici januára minulého roku sa Hrnko napríklad pustil do Kollárovej minulosti spájanej so slovenským podsvetím. Kollára totiž preslávila aj fotografa z dovolenky na Kube, kde mu na exotickom letovisku robí spoločnosť napríklad mafiánsky boss Juraj Ondrejcsák zvaný aj Piťo. „Nejde mi o to, že tento štartér Žaluďa alias mafiána Steinhubela tára dve na tri o jeho nevinných vzťahoch takmer so všetkými bossmi slovenského kriminálneho prostredia, Veď určite chodiť na dovolenky s výkvetom slovenskej mafie je úplne normálne a nemôže to vytvárať žiadny dojem, že by on mal niečo s mafiou,“ písal Hrnko na sociálnych sieťach o Kollárovi. Hrnko rád nahryzol, ale aj Kollárove mnohoženstvo a nazval ho napríklad v ohnivých statusoch aj inseminátorom či tárajom.

Foto: SITA/Branislav Bibel

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Inseminátor či táraj. Hrnko na Kollára nadával, teraz mu ide radiť.

Aktuálne