eReport.sk
Jaromír Jágr, foto:ig/j.j,

Jaromír Jágr: Zanedbaný cez koronu! Nemá sa kto o neho postarať?


V susedných Čechách majú takisto lockdown. Niektoré hviezdy preto nestihli návštevu kaderníka. Hviezdny hokejista Jaromír Jágr šokoval aktuálnou fotografiou. Vyzerá na nej ako zarastený bezdomovec. Aj počas pandémie koronavírusu si dokázal zachovať zmysel pre humor.

V Čechách je situácia spojená s koronavírusom naozaj väžna. U našich susedov takisto prebieha aktuálne lockdown. Niektoré hviezdy preto nestihli návštevu kaderníka. Slávny hokejista s legendárnym číslom 68 je taký zarastený, že z neho ide strach. Jaromír Jágr opäť predviedol, že má zmysel pre humor a nehanbí sa vystreliť si aj zo seba. Zverejnil fotografiu, na ktorej predviedol pomerne zanedbaný vzhľad. Vlasy má na nej úplne strapaté a je zarastený ak bezdomovec. Hokejista vtipne označil svoj nový vzhľad: „Doba kamenná 2020,“ okomentoval svoju momentku.

Na iných fotografiách však hokejová žijúca legenda pôsobí mužne, čisto a upravene. Je teda zjavné, že chcel svojich fanúšikov potešiť vtipnou momentkou aj počas ťažkých časov. Jaromír Jágr patrí medzi najlepším hokejistov sveta. Aj vo veku štyridsaťosem rokov poctivo trénuje, dokonca ešte oveľa viac ako vládzu jeho spoluhráči.

Jágr má slabosť aj pre krásne ženy. V minulosti randil s českou modelkou Ivou Kubelkou, či našou kráskou Andreou Verešovou. Naposledy bola po jeho boku Veronika Kopřivová. Odpustil jej aj to, že kedysi tancovala pri tyči.

foto: instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Jaromír Jágr: Zanedbaný cez koronu! Nemá sa kto o neho postarať?

KOMENTOVALI STE: