eReport.sk
Cindy Crawford, foto: profimedia

Cindy Crawford sa zaťala! Z odmietaného urobila značku

V deväťdesiatych rokoch minulého storočia bola ideálom ženskej krásy. V súčasnosti žije usporiadaným rodinným životom. Cindy Crawford dnes oslavuje 55 rokov!

Jej doménou boli prehliadkové móla a slávne módne kampane. V deväťdesiatych rokoch minulého storočia patrila Cindy Crawford k najkrajším, najznámejším a najobľúbenejším svetovým topmodelkám sveta. Spoločne s Claudiou Schiffer a Naomi Campbell žiarili a stali sa ikonami svetovej krásy. Cindy sa pýšila vysokou atletickou postavou, hustými hnedými vlasmi a povestným znamienkom nad perou. V minulosti ju nútili, aby si ho dala odstrániť, čo však odmietla. Stalo sa jej charakteristickým znamením.

Cindy sa okrem modelingu preslávila aj videami pre ženy, ktorým ukazovala, ako sa dopracovať k dokonalej postave. V minulosti okúsila aj herectvo, no jej výkony boli hodnotené ako slabšie. Jej prvým manželom nebol nikto iný ako slávny Richard Gere, s ktorým zotrvala len štyri roky. Šťastie našla až po boku podnikateľa Rande Gerbera, podnikateľa v zábavnom priemysle, ktorému porodila dve deti. Kaia a Presley si po vzore matky vyskúšali aj modelingovú kariéru.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.