eReport.sk
Natália Milanová, foto: tasr

IGOR ZASE PERLIL Matovič „pochválil“ ministerku Milanovú. Vyšiel z neho takýto skvost!

Pochvala či urážka? Expremiér Igor Matovič nás už na čele vlády presvedčil, že naslovovzatý rétor jedným príspevkom na sociálnej sieti vie vyčariť na tvári poriadne kyslý úsmev. O zaujímavú perlu sa dnes podelil na svojom profile, kde adresoval ministerke kultúry Natálii Milanovej (OĽANO) tak kurióznu pochvalu, až by sa poľahky dala zameniť s cynickou urážkou.

Ach, Igor, od teba aj sladké slová znejú ako hrdzavá dýka medzi rebrá. Súčasný financmajster dnes navštívil ministerstvo kultúry a doniesol šéfke rezortu Milanovej čudesný dar. S ním sa na fotografii pochválil na sociálnej sieti a pripojil k nej ešte čudesnejší komentár.

Igor Matovič a Natália Milanová – Foto: FB/IM

„“Keď prídete na Ministerstvo kultúry s vajíčkami v ruke popriať všetko naj človiečiku s čistou dušou dieťaťa … radosť veliká,“ podelil sa šibalsky Matovič s fanúšikmi, ale aj hejtermi na internete. No ktovie, čo si o podobnej hláške ministerka, v ktorej ju stranícky šéf opísal ako dospelého človeka v koži maloletého, pomyslela v skutočnosti.

Matovič podivuhodným darom zrejme chcel svojej ministerke vyčariť úsmev na tvári aj preto, že je práve Medzinárodný deň detí. Práve jeho glosa v kontexte dnešného dňa vyznieva ešte násobne kurióznejšie.

S rozpakmi tento jeho status prijali aj niektorí jeho sledovatelia. Pod príspevkom sa začali hromadiť štipľavé komentáre. „Milé deti toto je názorná ukážka prečo je nutné sa pravidelne starať o svoje mentálne zdravie a čo hrozí ak túto prevenciu zanedbáme,“ neodpustila si Basa. Monika sa zase pýta kedy predstaví daňovo-odvodovú reformu. „Chceli ste ju zverejniť do 2 týždňov, zajtra tomu bude už mesiac.“ „Robiť zo žien deti a zdrobňovať mená a poukazovať na detskú dušuje je také nevhodné,“ myslí si zase Nikolaj.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

IGOR ZASE PERLIL Matovič „pochválil“ ministerku Milanovú. Vyšiel z neho takýto skvost!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti