eReport.sk
Martin Klinčúch, sexi, fotky,
Martin Klinčúch, foto: Instagram

Hviezda Tváre Martin Klinčúch zhodil šaty: Stelesnená dokonalosť!

Patrí medzi vychádzajúce hviezdy nášho šoubiznisu a bez problémov by sa uplatnil aj v modelingu. Hviezda šou Tvoja tvár znie povedome Martin Klinčúch (18) odhodil šaty aj zábrany!

Martin Klinčúch zahviezdil v seriáli Pán Profesor, no čoraz väčšiu popularitu získal vďaka šou Tvoja tvár znie povedome. Nemá problém so spevom, tancom, ale aj skvelým stvárnením rôznych interpretov! Mladý šoumen má fanúšikov nielen medzi ženami, ale aj medzi mužmi. Môže za to jeho dokonalá postava, ale aj nesmierne zaujímavá a fotogenická tvár.

Martin Klinčúch sa predviedol hore bez: Je dokonalý!

Foto: Instagram

Ako priznal pre eReport.sk, na prerazenie vo svete modelingu by musel byť o 4 centimetre vyšší. Naposledy na Instagrame zverejnil svoje odhalené fotografie. K nim napísal, že je lepšie cvičiť ako jesť. Nádejný herec má postavu bez chybičky a je vidieť, že si na svojom vzhľade dáva záležať. „Veď ja už ani neviem ako vyzeráš oblečený,“ napísala mu fanúšička. „Sexi, si nádherný a najkrajší na svete,“ napísal mu mužský fanúšik. Martinovi teda v poslednom čase ide karta a mnohí mu predpovedajú naozaj sľubnú kariéru.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport