eReport.sk

Hviezda seriálu Kutil Tim skončila vo väzení: Chcel zaškrtiť priateľku

Skončil za mrežami! Hviezda seriálu Kutil Tim Zachery Ty Bryan, ktorý si v seriáli zahral najstaršieho syna Tima Allena mal škrtiť svoju priateľku. Žena dokázala utiecť a zavolať si pomoc.

Zachery Ty Bryan patril medzi detské hviezdy s nádejnou budúcnosťou. Dnes tridsaťdeväťročný herec zažiaril v populárnom seriáli Kutil Tim. Seriál sa dočkal veľkého úspechu, tvorcovia nakrútili v deväťdesiatych rokoch až osem sérií. Zachery si zahral postavu najstaršieho syna Tima Taylora Brada, ktorý mal talent na neustále problémy. V roku 1999 si Zachery za túto postavu dokonca odniesol cenu Young Artist Award.

Známy herec má na krku problém: Napadol svoju priateľku a skončil v base

Od čias kedy hviezdil v seriáli však uplynulo dosť času a u detskej hviezdy sa toho pomerne dosť veľa zmenilo. V roku 2007 sa oženil so svojou stredoškolskou láskou Carly Matrosovou. Pár strávil spoločne dlhých štrnásť rokov, no pred dvomi mesiacmi dvojica ohlásila rozchod. „Takmer štrnásť rokov sme boli najlepšími priateľmi, spriaznené duše, neskôr sme sa stali rodičmi. Bola to neuveriteľná cesta, ale spoločne sme sa rozhodli obrátiť list a ukončiť naše manželstvo,“ napísal na sociálnej sieti Zachery. Celú kapitolu uzavrel s tým, že prioritou pre nich ostávajú ich štyri spoločné deti.

V piatok sa herec rozhodol vyraziť s partiou do jedného z klubov, kde spoločne popíjali. V ten večer sa na Instagrame objavila jeho fotografia v obložení štyroch dievčat ako spokojne popíjajú vodku. O niekoľko hodín neskôr skončil americký herec na policajnej stanici. Podľa zahraničných zdrojov si to mal po párty namieriť do domu svojej priateľky. Vypukla medzi nimi divoká hádka počas ktorej mal Zachery chytiť svoju priateľku pod krk v snahe ju uškrtiť. Ona však schytila telefón, ktorý jej však vytrhol. Nakoniec sa jej podarilo utiecť k susedom, odkiaľ zavolala políciu. Tá detskú hviezdu na mieste zatkla.

foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hviezda seriálu Kutil Tim skončila vo väzení: Chcel zaškrtiť priateľku

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php