eReport.sk
Foto: instagram

Hviezda Oteckov čelí tvrdej online šikane

Karina Qayumová má iba 15 rokov a za sebou skvelú kariéru televíznej herečky. Divákom je známa zo seriálu Oteckovia. Už v tak mladom veku si vyskúšala tienistú stránku popularity.

Z predstaviteľky nezbednej kučeravej Niny sa stala aj úspešná influencerka. Na Instagrame a TikToku ju sledujú tisíce fanúšikov. Karina im odhaľuje zaujímavosti z natáčania a súkromného života. V jej príspevkoch sa často objavujú rodičia, s ktorými vychádza veľmi dobre.

Niektorí fanúšikovia vôbec neberú ohľad na Qayumovej vek. V citlivom období puberty musí čeliť kritike a dokonca aj online šikane. Časom sa s tým naučila vyrovnávať, ale napriek tomu ju stále niektoré reakcie zaskočia. Nedávno dostala vražedný komentár, ktorý ju rozrušil.

Vyčerpáva ma, ako ma súdia podľa mejkapu či oblečenia, nič to o človeku nevypovedá. Keď som zistila, že jeden z veľmi vulgárnych komentárov mi napísala dospelá žena, ktorá ma navyše prirovnala k ľahkej žene, rozhodla som sa nahrať odpoveď. Chcem ukázať, čo ľudia na internete robia a že sú to často aj dospelí,“ Karina porozprávala pre Markízu o jednej zo zlých skúseností.

Mladá herečka by chcela, aby sa ženy v online priestore navzájom podporovali a neubližovali si. Často aj mladé dievčatá musia čeliť nepríjemným útokom, ktoré ich v tomto veku ešte viac rania. Hocikedy sa posmievajú z ich vzhľadu, čo zažila aj Karina. Po ostrihaní ofiny sa na ňu spustila vlna kritiky, ktorá bola veľmi neprimeraná.

Viac sa dozviete:

Hviezda Oteckov aktuálne pracuje na natáčaní nových častí seriálu. Keďže v ňom vystupuje veľa detských hercov, väčšinu scénok pripravujú v období prázdnin. Pokračovanie príbehov obľúbených hrdinov uvidíte na televíznych obrazovkách už čoskoro.

Karina Qayumová, foto: Instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hviezda Oteckov čelí tvrdej online šikane

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti