eReport.sk

Hudobník Yxo Dohňanský: Posledná výstraha?

Tomáš Yxo Dohňanský zo skupiny HEX bojuje zo všetkých síl nielen za seba, ale aj za iných kolegov z umeleckej branže. Na šport a iné aktivity, ktoré ho udržiavali v kondícii, mu tak neostáva veľa času. Nedávno mu však prišlo upozornenie, ktoré mu pripomenulo, že život je aj o inom, ako len o strese.

Klobásku bude musieť Yxo obmedziť.

Yxo to nemá v týchto dňoch jednoduché. Pripojil sa k výzve umelcov, ktorí napísali list premiérovi Igorovi Matovičovi a bojuje za ich dôstojné podmienky v prvej línii. „Stále neviem pochopiť, prečo majú v paži takú obrovskú skupinu ľudí, keď peniaze na kompenzácie sú,“ vysvetľuje svoje rozhorčenie. V boji za práva kolegov zabúda na svoju kondíciu a zdravý životný štýl. Po štyridsiatke sa rozhodol, že obmedzí klobásku a pivo a bude sa viac venovať športu. S kamarátmi si rád zahral tenis, vybehol na bicykel alebo išiel so psom na prechádzku do lesa, ale teraz je myšlienkami inde.

Fitness náramok upozorňuje, že hudobník sa cvičeniu nevenuje…

Spamätal sa, až keď ho na to upozornil fitness náramok. „Yxo, na konci minulého mesiaca ste mali na konte celkom 0 minút cvičenia. Ak chcete získať toto ocenenie, cvičte rovnako dlho aj tento mesiac…“ Napriek malej časovej nepresnosti (hodinky spomínajú súhrn aktivít za máj ) Yxo je rozhodnutý svoj sedavý spôsob života okamžite zmeniť, aby stíhal svojim dvom dcéram, tínedžerke Hanke a Emmke, ktorá nedávno oslávila štyri roky. „Idem na to,“ dal vedieť kamarátom. Lenka Slaná, exporotkyňa zo Superstar ho povzbudila: „Žiadny strach, stihneš aj olympiádu. Ešte ju tak dvakrát posunú a si ready!“ Najtrefnejšie vzhľadom na aktuálnu situáciu v kultúre okomentoval hlásenie smart hodiniek dirigent Braňo Kostka: „To tie hodinky ti merajú, koľko si cvičil na basu? Fajnové huncútstva.“

Foto: fcb


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hudobník Yxo Dohňanský: Posledná výstraha?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti