eReport.sk
český spevák Dalibor Janda, foto: profimedia

Spevák Dalibor Janda po operácii srdca neobsedí. Čo doma stvára?

Prekonal dve operácie a pred časom ho z nemocnice prepustili do domácej starostlivosti. Ani tieto zdravotné problémy ho pred koncertovaním nezastavia. Dáva sa do formy, aby mohol po zahájení sezóny opäť vybehnúť pred fanúšikov.

Hneď, ako prišiel Dalibor Janda (67) z nemocnice, poďakoval celému personálu a tým, ktorí mu držali vo vážnej situácii palce: „Vám všetkým prajem hlavne ZDRAVIE, nedajte na akékoľvek primitívne a hlúpe názory o tom, že covid nie je nebezpečný. Buďte ostražití, je to všetko len na nás. Dávajte na seba pozor, mám vás rád,” napísal.
Teraz sa dáva do formy. Kanceláriu si prerobil na športovisko. Denne šliape kilometre na stacionárnom bicykli: „Dám si osem kilometrov, meria mi to, koľko spálim kalórií, aj tep, takže sa snažím byť vo forme,“ tvrdí rozosmiaty Hurikán. „Dúfam, že to všetko zvládate dobre a máte sa v pohode. Ja tu makám a snažím sa, aby som na tie koncerty bol pripravený a aby všetko fungovalo. Dúfam, že už sa to každú chvíľu bude lepšiť,“ dodal.

Zdroj: facebook


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Spevák Dalibor Janda po operácii srdca neobsedí. Čo doma stvára?

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php