eReport.sk
Policajti objasnili vraždu podnikateľa
Ilustračné foto: tasr

HROZIVÝ NÁLEZ Z rieky Ondava vytiahli bezvládne telo dieťaťa!

Hrozivý nález! V rieke Ondava sa v sobotu našlo telo dieťaťa. Potvrdila prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová. Upozornil na to portál tvnoviny.sk.

Hrozivý nález

Polícia začala trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Okolnosti preverujeme. Obhliadajúci lekár na mieste predbežne vylúčil cudzie zavinenie,“ uviedla.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Štefan Kuffa a Tomáš Taraba
  2. Slovenská republika by mohla vyslať do veliteľských štruktúr vojenskej asistenčnej misie pre Ukrajinu (EUMAM UA) do šiestich príslušníkov Ozbrojených síl SR.
  3. Draxler sa obul do Denníka N
  4. Na snímke uprostred predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár počas tlačovej konferencie po sneme hnutia Sme rodina v Bratislave 13. mája 2023.

Polícia minulý piatok (19. 5.) informovala, že do rieky Ondava v Stropkove malo spadnúť štvorročné miestne dievča. Tok rieky prehľadávali. Ligdayová nekomentovala, či obeťou je práve hľadané dieťa. „Totožnosť určia testy DNA,“ dodala.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

HROZIVÝ NÁLEZ Z rieky Ondava vytiahli bezvládne telo dieťaťa!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php