eReport.sk
V nákupnom centre v austrálskom meste Sydney sa odohrala krvavá dráma. Zdroj: TASR/AP

Hrôza v nákupnom centre v Sydney: Dvojica páchateľov dobodala na smrť viacero osôb, jedného zastrelili


Otrasnú krvavú drámu zažili nakupujúci v jednom z nákupných centier v austrálskom meste Sydney, kde dvojica páchateľov dobodala na smrť viacero osôb. Privolaná polícia pri zásahu jedného z nich zastrelila.

Jeden páchateľ je mŕtvy, po druhom pátrajú

Viacero ľudí bolo dobodaných na smrť a jednu osobu zastrelila polícia v sobotu pri incidente v nákupnom centre v austrálskom meste Sydney. TASR informuje podľa agentúr AFP a DPA, ktoré sa odvolali na austrálske médiá. Záchranné zložky boli do centra Westfield Bondi Junction vo východnej časti Sydney privolané približne o 15.40 h miestneho času (7.40 h SELČ). Policajný hovorca pre austrálsku tlačovú agentúru AAP potvrdil viacero obetí bodných rán a jednu zastrelenú osobu. Hovorca zdravotnej záchrannej služby uviedol, že údajne išlo o jedného z dvojice páchateľov. Po ďalšom polícia pátra.

Mohlo by vás zaujímať:

Na mieste podľa očitých svedkov vypukla panika, nakupujúci utekali do bezpečia a polícia za usilovala zaistiť bezpečnosť. Miestne média zverejnili záznamy z bezpečnostných kamier, na ktorých vidno muža utekajúceho po centre s veľkým nožom a zranené osoby ležiace na podlahe, píše AFP. Nákupné stredisko bolo uzavreté a osoby, ktoré sa v ňom nachádzali, evakuovali. Polícia ľudí vyzvala, aby sa okolitej oblasti vyhýbali.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hrôza v nákupnom centre v Sydney: Dvojica páchateľov dobodala na smrť viacero osôb, jedného zastrelili

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: