Modelka Maria Lima, sexica, bohyňa
Modelka Maria Liman, foto:ig/m.l.

Hráči Chelsea dostali pikantný darček: Poďakovanie od Playboy zajačika!

Ruská modelka Playboy a hviezda portálu OnlyFans Maria Liman (27) vyjadrila svoj obdiv po tom, ako sa futbalisti Chelsea Londýn dokázali prebojovať do finále FA Cupu a cez víkend vo Wembley porazili lídra ligy Manchester City.

Liman, ktorá bola zvolená za jednu z najsexi fanúšičiek svetového pohára FIFA 2018 v Rusku, ukázala, že je veľkým futbalovým fanúšikom. Pozorne sleduje významné udalosti tohto športu. Modelka venovala príspevok na Instagrame Blues a požiadala svojich sledovateľov, aby uhádli, s kým sa vo finále turnaja stretnú.

Gratulujem @chelseafc k krásnemu víťazstvu , Liman napísala k fotografii, na ktorej pózuje v priliehavom bielom tričku.

Playboy zajačik Maria Liman

Modelka si získala slávu na internete počas majstrovstiev sveta po tom, čo sa na internete objavili obrázky, ako fandí svojmu národnému tímu. Minulý rok sa rodáčka z Rostova na Done pripojila k platforme OnlyFans založenej na predplatnom po tom, čo Instagram začal blokovať odhaľujúce obrázky, ktoré pravidelne zverejňovala.