eReport.sk
Zuzana Plačková so svokrou, foto: profimedia

HOT FOTO Bude z Plačkovej svokry influencerka v rokoch? Na fotkách to poriadne rozbalila!

Kým Zuzana Plačková hviezdi na sociálnych sieťach niekoľko rokov pred časom do virtuálneho biznisu zasvätila aj svojho manžela. Teraz môže byť vychádzajúca hviezda aj pani Strauszová.

Plačková začala svoju kariéru v reality šou Hotel paradise. Dlho sa tam neohriala a súťažiaci ju vyradili. Hlučná blondínka však vyhadzovom z exotického raja neskončila. Iba začínala. Jej hviezda paradoxne stúpla po tom, čo česká agentúra zverejnila jej porno fotky z bieleho gauča. Táto potupa však Oravčanku dostala do pozornosti a zrazu začali byť ľudia na jej život zvedaví. Fanúšikovia na jej profile lineárne pribúdali.

Zaujali ich i jej časté premeny. Virtuálny svet zásobovala fotografiami po plastických úpravách. Nos, prsia, pery, botox, predĺženie vlasov, skrátenie vlasov a tak dookola. Zafungovalo to. Začali ju oslovovať rôzne značky aby ich produkty na svojom profile vychvaľovala. Na rovnakú dráhu naskočil pred časom jej manžel René Strausz, ktorý bol roky v tieni svojej úspešnej manželky. Nepochybne mu poradila triky ako profil zviditeľniť. Podarilo sa. René Rendy sa už teší státisícom sledovateľov.

Vzor pre staršie ročníky?

Sociálna sieť očarila aj Strauszovú 61-ročnú mamu. Z jej profilu sa dozviete, že je rozvedená a má dvoch synov. Vyštudovala strednú ekonomickú školu. Zatiaľ zverejnila len 9 fotografii, s ktorými si zarobila na 360 fanúšikov. Zatiaľ nič moc, ale potenciál tam je. Predsa len v instagramovom priestore najvica zaujmú bizarnosti.

Foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

HOT FOTO Bude z Plačkovej svokry influencerka v rokoch? Na fotkách to poriadne rozbalila!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti