eReport.sk
Jarmila prešla zásadnou zmenou, foto: instagram

Horúce premeny: Táto súťažiaca sa zbavila kíl aj manžela!

Vďaka chudnúcej šou Extrémne premeny sa jedna zo súťažiacich dostala do neuveriteľnej formy. Je z nej úplne iná žena s novým životom.

Mladá Jarmila sa prihlásila do markízackej šou, keď si už nevedela rady. So svojím telom bola nespokojná a rozhodla sa, že skúsi poslednú šancu. Absolvovala ťažký rok s trénerom Marošom Molnárom a prekopala svoj život od základov. Podľa jej slov vo vzťahu s bývalým partnerom pretrvávala z jediného dôvodu, a to, že sa obávala samoty.

Nechtová dizajnérka Jarmila vďaka neoblomnej vytrvalosti dokázala zhodiť neuveriteľných 76 kíl a na slávnostný galavečer šou Extrémne premeny docupitala ako úplne iná žena. Brunetka na konci podstúpila aj náročný zákrok, počas ktorého jej odstránili prebytočnú kožu. Po niekoľkých rokoch si začala užívať nákupy rôznych kúskov oblečenia, do akých by sa ešte prednedávnom určite nezmestila.

Myslela som si, že sa iný nenájde!

Nechtová dizajnérka sa zároveň zdôverila, že sa po dlhej dobe konečne začala znovu cítiť nažive. Predtým seba na prvé miesto nekládla, no pre iných sa išla potrhať. To zapríčinilo neustále prejedanie sa a pocit, akoby ani neexistovala. Jarmile sa ale nakoniec všetky komplexy podarilo odbúrať, keď pod vedením Maroša Molnára a odborného tímu schudla takmer 80 kíl! Tridsaťročná Jarmila dokonca prehodnotila vzťah s partnerom. ,,Chcela by som touto cestou odkázať ženám, ktoré sú vo vzťahu a sú “pri sebe”, že sa nemajú čoho báť. Veľmi veľa žien ostáva vo vzťahu práve preto, že si myslia, že sú tučné a škaredé a nikto ich chcieť nebude, a tak isto som to mala aj ja, pretože som si myslela, že už sa pre mňa iný chlap nenájde.” Hviezda z Extrémnych premien prežíva obdobie plné prelomových zmien, ako po súkromnej, tak i po pracovnej stránke. Zároveň vraj mohlo okolie konečne spoznať jej pravé “JA”, keďže sa z depresívnej zachmúrenej ženy stala sebavedomá kočka.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport