eReport.sk
sekera
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com

HOROR neďaleko Košíc: Muž zaťal 48-ročnej žene čepeľou sekery do hlavy, je v umelom spánku!

Z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu obvinila polícia 26-ročného muža z okresu Košice – okolie. Podľa doterajšieho vyšetrovania vo štvrtok (14. 10.) v obci Veľká Ida zaťal 48-ročnej žene čepeľou sekery do oblasti hlavy v úmysle zabiť ju. Žene spôsobil vážne zranenia, je v umelom spánku. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mésarová.

K útoku malo dôjsť podvečer v blízkosti jedného z rodinných domov. „Polícia do 20 minút od spáchania tohto činu podozrivého muža vypátrala a obmedzila na osobnej slobode v miestnej osade. Tiež bola zaistená sekera, ktorou útočil,“ povedala s tým, že muža umiestnili do cely policajného zaistenia s podnetom na jeho väzobné stíhanie. Po dokázaní viny mu za tento obzvlášť závažný zločin hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov.

Veľká Ida je obec vzdialená zhruba 20 kilometrov od Košíc smerom na Rožňavu, nachádza sa v susedstve s tamojším hutníckym gigantom, pričom súčasťou dediny sú aj dve osady s početnou komunitou Rómov.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

HOROR neďaleko Košíc: Muž zaťal 48-ročnej žene čepeľou sekery do hlavy, je v umelom spánku!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport