eReport.sk
Policajný záber z miesta z nehody na rožňavskej benzínke. Foto: FB/Polícia

Horor na benzínke v Rožňave: Kamionista zdemoloval tankovací stojan, bol opitý

ROŽŇAVA – Vodič kamiónu v utorok (6. 10.) večer na čerpacej stanici v Rožňave narazil do tankovacieho stojana. Podľa dychovej skúšky mal bezprostredne po nehode 2,52 promile alkoholu. Informovala o tom v stredu polícia.

Nákladné motorové vozidlo značky Renault s pripojeným prívesom viedol 33-ročný muž z okresu Kežmarok. V úrovni odbočovacieho pruhu na čerpacej stanici zišiel s vozidlom mimo svojho smeru jazdy a vyšiel cez betónový obrubník na trávnatú plochu. Tam ľavou stranou vozidla narazil do zvodidla, celým vozidlom prešiel cez trávnatú plochu smerom k stojanu na tankovanie, kde v jeho tesnej blízkosti zastavil.

„Vzápätí sa s vozidlom opäť pohol smerom vpred a narazil prednou ľavou časťou vozidla do tankovacieho stojana,“ uviedla košická krajská polícia na sociálnej sieti.

Policajný vyšetrovateľ začal v prípade trestné stíhanie pre prečin ohrozovania pod vplyvom návykovej látky a v súčasnosti prebiehajú procesné úkony smerujúce k vzneseniu obvinenia.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/3787021077994753

Zdroj: tasr, foto: fb/polícia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Horor na benzínke v Rožňave: Kamionista zdemoloval tankovací stojan, bol opitý

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php