kapitán Trenčína Tomáš Starosta, foto:instagram

12. kolo Tipos Extraligy prinieslo prehru HK Dukla Trenčín s DVTK Miškovec 3:6

Hokejisti DVTK Miškovec zvíťazili v piatkovom zápase 12. kola Tipos extraligy na ľade HK Dukla Trenčín 6:3.

HK Dukla Trenčín – DVTK Miškovec 3:6 (0:1, 1:3, 2:
Góly: 29. Krajč (Ferenyi, Ďurina), 48. J. Švec (Bezúch, Starosta), 54. Hecl (Chromiak, Ackered) – 8. Egle,Galanisz (Magosi, Rauhauser), 27. Osterberg (Egle, Szirányi), 39. Egle (Magosi), 41. Flick (Egle, Osterberg (Szirányi, Rokaly).

Už v prvej minúte sa dostal do šance Chromiak, no faulom ho zastavil D. Kiss a tak si Trenčania zahrali hneď v úvode presilovku. Nevyužili ju a rovnako dopadla aj následná početná výhoda hostí. Tých to však mrzieť nemuselo, v 7. minúte totiž krátko po sebe faulovali J. Švec a Starosta a presilovku o dvoch hráčov využil Egle – 0:1. I ďalej sa pokračovalo v nerovnovážnej hre, v 9. minúte mal gól na hokejke Hecl, no Miškovec zvládol aj ďalšie oslabenie. Hostia mohli ísť do dvojgólového vedenia v 11. minúte, no Vas ani na dvakrát neprekonal Kristína. V ďalších minútach mali lepšie šance i ďalšie dve presilovky Trenčania, gólu sa ale nedočkali.