eReport.sk
Hoax pravdou?
Prezidentka Zuzana Čaputová v kampani "Vakcína je sloboda." Zdroj: Slovensko proti covidu

VIDEO Hoax pravdou? Bývalá zamestnankyňa Pfizeru: Vo vakcínach sa nachádza oxid grafénu!

Hoax pravdou? Prvé informácie, že by sa vo „vakcínach“ proti covidu mal nachádzať nebezpečný oxid grafenu, sa objavili v roku 2021. Správu vyvracal mainstream s tým, že ide o ďalší „hoax“ a „dielo dezinformátorov.“ Problémom je, že okrem skupiny investigatívnych žurnalistov, ktorí sa venujú všetkým aspektom „vakcín,“ i očkovaniu, tvrdí aj bývalá zamestnankyňa Pfizeru, že spoločnosť (opäť raz) tak trochu klamala. A oxid grafénu sa vo „vakcínach“ nachádza. A začína to vyzerať tak, že všetky „hoaxy“ boli „tak trochu“ pravda.

Oxid grafénu

Je pre ľudský organizmus viac ako toxický. Podľa dostupných informácií môže poškodiť pečeň, obličky, pľúca, ale i závažný rozpad buniek, krvné zrazeniny a v neposlednom rade i smrť.

Zaujímavé je, že tvorenie krvných zrazenín je jedným z hlavných nežiaducich účinkov „vakcíny“ od Pfizeru a objavuje sa v mnohých štúdiách. A tvrdí to i americký Úrad pre potraviny a liečivá (FDA). Zrejme teda už vieme, aj dôvod..

Karen Kingston

Je bývalá zamestnankyňa Pfizeru a už v roku 2021 v jednom rozhovore tvrdila, že ich „vakcíny“ naozaj oxid grafénu obsahujú. Uviedla tak to isté, ako vedci zo Španielska. Tak Kingston, ako vedci uviedli, že v že každá dávka „vakcíny“ Pfizer, ktorú skúmali, obsahovala približne 747 nanogramov oxidu grafénu .

 „Vakcína“ teda bola tvorené prevažne ním. Tvrdila to i lekárka a výskumníčka Jane Ruby. Tá sa The Stew Peters Show vyjadrila, že „neexistuje žiadny relevantný dôvod, aby sa vo vakcíne nachádzal oxid grafénu. Okrem zabíjania ľudí.“

Hoax pravdou?

Aby sme sa nevenovali len „kohosi tvrdeniam,“ americká investigatívna skupina ICD, na svojom webe zverejnila aj oficiálne dokumenty Pfizeru. Tie mala spoločnosť zverejniť a sprístupniť verejnosti na základe príkazu súdu.

(Nie je úžasné, že spoločnosť, ktorá zarába miliardy na očkovacích látkach, a ktorá „vakcíny,“ vyrobené úplne novou metódou,“ dala do obehu“ s tým, že nenesie zodpovednosť za nežiadúce účinky a úmrtia, povie verejnosti, čo ich „vakcína“ obsahuje až na súdny príkaz?)

Keď do vyhľadávača na stránke ICD v časti Pfizer documents zadáte „125742_S1_M4_4.2.1 vr vtr 10741.“ nájdete „neuveriteľné.“ Pfizer, ktorý tvrdil, že ide o hoax, vo svojom oficiálnom dokumente priznáva, že sa vo „vakcínach“ nachádza oxid grafénu.

Nuž, zdá sa, že mainstream a politici sa nemýlili. Vakcína oslobodzuje. Vyzerá to žiaľ tak, že v prvom rade od zdravia. A niektorých aj od života.

Zdroj: ICD, India Today, Karen Kingston, Crux, DrBeen Medical lectures, Pfizer


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Hoax pravdou? Bývalá zamestnankyňa Pfizeru: Vo vakcínach sa nachádza oxid grafénu!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti