tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Peter Pellegrini počas tlačovky v Trenčíne.
Peter Pellegrini počas tlačovky v Trenčíne. Foto: fb/pellegrini.peter

Hlas posiela odkaz do parlamentu: Stačilo cirkusu, ľudia potrebujú pomoc!

HLAS vyzýva vládnu koalíciu, aby prestala s parlamentným cirkusom a začala sa konečne vážne zaoberať pomocou ľuďom pri drastickom zdražovaní.

Varujem vládnu koalíciu, aby sa po krachu svojej jedinej agendy zatýkania opozičných politikov neopovážila otravovať vzduch svojimi hádkami a vzájomným obviňovaním, kto za to môže. Ľudí to už naozaj nezaujíma, nenajedia sa z toho a plným právom čakajú, že vláda začne robiť to, za čo je ľuďmi platená,“ zdôraznil líder HLASU Peter Pellegrini.

Vláda dva týždne nedokázala schváliť návrhy zákonov, uvádza Hlas

HLAS považuje za absolútne neprijateľné, že ani dva týždne po svojej veľkohubej tlačovej konferencii nedokázala vláda schváliť návrhy zákonov pomoci ľuďom. „Vládna koalícia má úplne pomýlené priority. Keď bolo treba hlasovať o väzbe opozičného politika, boli jej poslanci v parlamente do nohy. Dnes, keď sa konečne rokuje o konkrétnej pomoci ľuďom, nie je v sále ani jeden koaličný poslanec,“ upozornil Peter Pellegrini.

Dôchodcovia požadujú aj 14. dôchodok

HLAS vyzval vládnu koalíciu, aby podporila jeho návrhy, o ktorých práve rokuje parlament. HLAS žiada doplniť predčasné vyplatenie takzvaného 13. dôchodku aj vyplatením takzvaného 14. dôchodku, aby seniori pred Vianocami dostali svoju každoročnú sociálnu dávku. Navrhuje tiež rozšíriť okruh ohrozených skupín obyvateľstva o zamestnancov s nižšími príjmami, ktorí by tým takisto získali nárok na ohlasovaných 100 eur pomoci. O týchto návrhoch bude podpredseda HLASu Erik tomáš rokovať priamo s ministrom práce Milanom Krajniakom.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hlas posiela odkaz do parlamentu: Stačilo cirkusu, ľudia potrebujú pomoc!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku