eReport.sk
Foto: Everett Collection/shutterstock

Hitlerovo tajomstvo. Mal skutočne nechutný sexuálny fetiš

Odhodlaný vodca, ktorý stojí za smrťou miliónov nevinných ľudí. Predstava ideálneho sveta podľa Adolfa Hitlera bola viac než zvrátená. Ako je ale zrejmé z tajnej špionážnej správy, aj za dverami jeho spálne sa odohrávali zverstvá. Diktátor nacistického Nemecka mal rád ponižovanie v tej najšpinavšej forme.

Na verejnosti pôsobil suverénne, s ničím sa nemaznal a na ceste za splnením svojho sna v ňom kolovala studená krv. Málokoho by preto napadlo, že bol Adolf Hitler vo svojom milostnom živote úplným opakom všeobecne známej osoby. Ako uvádza New York Post, nechválihodne známy diktátor sa v súkromí oddával takým hrám, ktoré sú aj pre dnešnú spoločnosť veľmi poburujúce.

Mal pocit menejcennosti

Prísne utajovaná špionážna správa, ktorú spísal doktor Walter C. Langer, vznikla v priebehu druhej svetovej vojny. Stalo sa to na príkaz šéfov tajných agentov, ktorí chceli vedieť, čo spôsobuje Hitlerovo obzvlášť kruté správanie. V správe sa tak napríklad uvádza, že mal Adolf Hitler miniatúrny penis. Ten by eventuálne mohol byť jedným z dôvodov jeho frustrácie a pocitu menenjcennosti, ktorý by mohol byť kompenzovaný práve jeho násilnosťami a povesťou nemilosrdného vodcu.

Ilustračné foto: IgorGolovniov-shutterstock

Ak to už ale bolo akokoľvek, za dverami spálne sa z neohrozeného diktátora stával submisívny malý muž túžiaci po potrestaní. Podľa webu New York Post mal Hitler nesmierne rád, keď ho behom sexuálnych hier ženy brutálne kopali. Jednou z nich vraj bola aj nemecká herečka Renate Müllerová, ktorú diktátor údajne jednu noc prinútil, aby ho fyzicky napadla. Herečka neskôr spáchala samovraždu.

To ale nie je všetko

Tu ale jeho fetiše nekončia. Forma ponižovania, ktorú na sebe rád nechal aplikovať, totiž siaha ešte ďalej. Dokument zverejnený špionážnymi službami uvádza, že si Adolf Hitler užíval, keď naňho ženy kadili. Podľa doktora Langera bol Hitler koprofil, teda jedinec, ktorý je sexuálne motivovaný k čuchaniu pachu výkalov či jeho konzumácii. Rovnako tak aj napríklad sledovaním defekácie. „Praktikovanie tejto perverznosti predstavuje vôbec najväčšie poníženie,“ okomentoval Hitlerovu záľubu Langer.

Foto: IgorGolovniov-shutterstock

Istý čas sa dokonca hovorilo o tom, že túto praktiku vyžadoval aj od svojej netere Geli Raubalovej. Člen nacistov Ernst Roehm o Hitlerovej záľube vo výkaloch zasa pri jednej večeri rozprával svojim priateľom. Práve tam to mali počuť špióni. Rovnako uviedol, že má vodca veľmi rád roľnícke dievčatá. „Keď stoja na poli a potom za zohnú, aby mohli pracovať, vždy ich rád pozoruje. Hlavne tie, ktoré mali veľké a guľaté zadky. To je Hitlerov sexuálny život. Zvláštny chlapík,“ mal podľa správy Roehm kedysi povedať.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport