eReport.sk
Vlastina Svátková, foto: profimedia

Herečka Vlastina Svátková o rozvode: „Žila som podľa vysnívaných predstáv a nevidela realitu.”

Dospela do novej etapy života. Zbavuje sa druhého toxického manželstva a ukázala nové bývanie, v ktorom plánuje byť šťastná.

Herečka si prešla všeličím.Trpela bulímiou, zotrvávala v nefunkčnom vzťahu, kde si prežila psychické týranie. So svojím druhým manželom sa po vážnej kríze rozvádza. Kúpila nový dom, ktorý už naberá jasné kontúry. So svojimi tromi synmi si ho prerába podľa svojich predstáv. Bude to ich nová oáza pokoja.

Keď to bolo čerstvé…

S prvým manželom, režisérom Danom Svátkom (45), má dvoch synov, z práve krachujúceho najmladšieho Matyáša. S producentom Jiřím Kounickým (40) im vydržal zväzok štyri roky. Po svadbe priznala, že ich vzťah sa nezačal veľkou vášňou. Pozval ju na bedminton, až neskôr prepukol v osudovú lásku: „Osudová láska je podľa mňa každá veľká láska, ktorá zasiahne našu dušu. V dobrom, aj v zlom. Zmení nás, poučí, posilní. Osudová určite teda je. Ale zároveň je iná, než všetky moje lásky doteraz. Cítim sa, ako by som sa vrátila “domov“. Úplne v bezpečí. Tento pocit je pre mňa veľmi vzácny,” rozplývala sa pred štyrmi rokmi v rozhovore pre idnes.cz vtedy čerstvo zamilovaná herečka. Dnes má dvojica na stole rozvodové papiere.

Bola som naivná

Bol to on, kto sa rozhodol pre rozvod a herečka naň pristúpila. „Manžel se rozhodol riešiť to rozvodom a ja to rešpektujem. Bola som naivná, žila som podľa nejakých vysnívaných predstáv a nevidela realitu. Stále som sa snažila, aby bolo všetko skvelé a dokonalé, ale to nie je. Chyba nie je len na strane manžela, ale aj na mojej. Asi som typ herečky, ktorá sa vydá jeden, dvakrát, trikrát, štyrikrát,“ vyhlásila pre blesk.cz. Manželia spolu ešte dlho žili v jednej domácnosti.

Inšpiruje

Dnes si Vlastina Svátková už zariaďuje nový dom. Rozhodla sa pre minimalistický štýl. Nebudú v ňom chýbať originálne kúsky. Zábermi z interiéru zapĺňa svoj profil a mnohých chce nepochybne inšpirovať. Napríklad staré kreslo si dala nanovo prečalúniť a je z neho neuveriteľný kúsok. Nezabúda ani na svojich synov, ktorí budú mať hravú detskú izbu.

Ako teraz býva známa herečka, nájdete v GALÉRII!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.