eReport.sk

Herečka Petra Molnárová: Noc s exvyšetrovateľom Gorily

Petra Molnárová (34) stále smúti za manželstvom Svaťom Malachovským. Napriek tomu pred mužmi nezatvára dvere. Dôkazom je návšteva Mareka Gajdoša, bývalého šéfa vyšetrovacieho tímu Gorila, Náš fotograf ich nachytal, ako si vo večerných hodinách na balkóne vychutnali spolu cigaretku. Strávili spolu aj noc?

Marek Gajdoš prišiel do prenajatého bytu k herečke Petre Molnárovej v Chorvátskom Grobe v utorok, 6.októbra. Večer v čase 21:49 si spoločne zapálili cigaretku na balkóne. Z jej bytu odchádzal až na druhý deň o 6:16 ráno. „S Marekom Gajdošom sme vyslovene len kamaráti. Občas sa stretneme a dáme si spolu kávu,“ povedala nám Petra Molnárová. Návštevu priznal aj jej „kamarát“ Marek Gajdoš. Na otázku, či s Petrou chodí, odpovedal: „Nemáme žiadny vzťah, to vôbec nie. Peťa so svojou sestrou, dvojičkou, oslavovala v ten deň narodeniny,“ povedal Gajdoš, ktorý bol v minulosti šéfom vyšetrovacieho tímu kauzy Gorila. Od februára 2019 stál na čele mestskej polície v hlavnom meste, v apríli 2020 však rezignoval. Dôvodom bolo, že mal so svojím autom nehodu a polícia mu namerala v dychu alkohol. S herečkou sa spoznal v Slovenskom Grobe, kde obaja bývajú.

Pravdou naozaj je, že známe dvojičky oslavujú narodeniny 5. októbra. Bývalý vyšetrovateľ odchádzal na druhý deň skoro ráno z bytu, ktorý má v prenájme Petra Molnárová. „Keďže som prišiel autom, tak som si niečo samozrejme dal. Boli tam aj iní ľudia. Poznám sa aj s Petrinou sestrou, Luciou. Býva dokonca v tej istej bytovke ako ja,“ prezradil nám Gajdoš. Zaujímalo nás, aká bola párty dvojičiek. „Viete čo, ja chodím skoro ráno do roboty. Skôr som zalomil a ostal som tam už spať,“ neskrýval Gajdoš, ktorý sa zrejme poučil z minulosti a za volant si už po požití alkoholu nesadne.

Smúti za Malachovským

O tom, že medzi dvojicou Molnárová – Gajdoš ide len o blízke priateľstvo, svedčia aj vyjadrenia mladej herečky. Tá tvrdí, že na ďalší vzťah ešte nie je pripravená. „Nič nové nechcem zatiaľ riešiť. Keď milujete človeka, ktorého si vezmete z lásky, tak je to ťažké. Už sa to podľa mňa nedá prekonať. Možno raz budem prekvapená a príde niečo lepšie. Zatiaľ však tomu neverím,“ prezradila nám Petra. Isté je, že narážala na nepodarené manželstvo s hercom Sväťom Malachovským, ktorého ešte evidentne úplne nepustila z hlavy. Na synov Tima a Marka je sama. „Sväťo sa na starostlivosti o synov nepodieľa, stretáva sa s nimi zriedka a iniciatíva z jeho strany je takmer nulová. Keď občas súrne potrebujem postrážiť deti a je to v jeho možnostiach, tak pomôže,“ prezradila nám herečka, ktorá roky účinkovala v Radošinskom naivnom divadle. Počas nášho telefonátu Petra pôsobila smutne. Na druhej strane ju možno dobehla karma. Sama sa totiž so Sväťom Malachovským stretávala v čase, keď bol ešte ženatý s Ľubicou Čekovskou. S ňou má takisto syna Tea. Keď sa dali dokopy, boli šťastní a nesmierne zamilovaní. Tomu je však dnes koniec. Stane sa z utešovateľa Mareka Gajdoša nový partner mladej herečky, alebo ostanú naďalej len pri kamarátstve?

Petra Hublová, Pavel Knapko foto: Vlado Benko Jr., facebook, tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Herečka Petra Molnárová: Noc s exvyšetrovateľom Gorily

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti