eReport.sk
Mária Bartalos, foto: profimedia

Herečka Mária Bartalos prehovorila o svojich nedostatkoch

Toto jej na sebe prekáža. Obľúbená divadelná a televízna herečka svojou prirodzenou krásou a rodinným životom ide príkladom mnohým fanúšikom. Odhalila, čo by na sebe chcela zmeniť. 

Mama takmer dvojročného Noela sa so sledovateľmi rozhodla cez internetovú aplikáciu porozprávať o veciach, ktoré ľuďom prekážajú na ostatných, no sami ich robia. Čo o svojich mínusoch povedala: ,,Vedome sa snažím pracovať na svojich chybách, pozorovať ich a odstrániť, niektoré zmizli. Jeden veľký (určite nie len jeden, ale tento je najzávažnejší) neduh zatiaľ stále pretrváva. Nemám rada, keď mi niekto nevie odpísať. No a tento problém mám aj ja. Aj keď musím povedať, že sa lepším, naozaj. Snažím sa neodkladať povinnosti na ďalší a ďalší deň, ale riešiť za horúca (nie vždy to ide, ale snažím sa),” Mária s pokrastináciou bojuje už od detstva.

Našla systém

Na ZŠ som bola taká, že som si školské povinnosti nechávala až na posledný možný čas, v nedeľu večer, lebo sa mi nechcelo ukracovať si z piatka. Časom som sa ale naučila, že je lepšie si úlohy spraviť čím skôr (najlepšie ešte v piatok v škole cez prestávky) a potom mám pokoj a svedomie čisté, že som všetko potrebné splnila,” vysvetlila. Práve z minulosti si chce zobrať príklad.

„Teraz si to musím pripomínať a vrátiť sa k tejto svedomitosti v odpisovaní, lebo viem, ako ma hnevá a mrzí, keď niekto ignoruje moje správy. Starý dobrý citát – Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe, je viac než správny,” dodala na záver Bartalos.

Foto: Bartalos

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport