eReport.sk
Mária Velšicová, foto: profimedia

Herečka Maja Velšicová v slzách. Zomrel jej milovaný syn, smúti za ním aj Boris Kollár!

Herečka prežíva najhoršie chvíle aké by žiadna matka nemala zažívať.

„Zomrel môj milovaný syn Boris”, objavila sa ráno správa na sociálnej sieti. Boris bol starší syn Maje Velšicovej (85). Dlhšie žil v Spojených štátoch. Hovorilo sa, že sa za ním chcel odsťahovať aj mladší syn herečky Mário, ktorý tam s ním chcel rozbehnúť podnikanie.

Pod statusom, ktorý informoval o úmrtí herečkinho syna sa objavili stovky kondolujúcich správ. Medzi nimi Gizka Oňová či poslankyňa Monika Kozelová. Viacerí z kondolujúcich Velšicovej syna Borisa osobne poznali, či už zo života na Slovensku alebo tam za veľkou mlákou. Spomínali na neho ako na vždy usmiateho a šťastného človeka. A šťastný zjavne bol. Pred pár dňami na sociálnej sieti zverejnil fotku so svojou láskou, spomienku na 3. september spred ôsmich rokov, ku ktorej pripísal tento text: „Najlepšia vec, aká sa mi kedy stala“. Vtedy totiž požiadal o ruku svoju Hanu.


Na smrť Velšicovej syna Borisa (†57) okamžite reagoval aj predseda parlamentu Boris Kollár:„Borino s tebou mi navždy ochádza časť mojej mladosti. Vyjadrujem úprimnú sústrasť tvojej rodine v Amerike, ale aj tu maminke Majke a bráškovi Máriovi. Odpočívaj v pokoji kamarát.”

Zosnulý syn herečky Boris. – Foto: facebook

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport