eReport.sk
Jiřina Bohdalová, foto: profimedia

Herečka Jiřina Bohdalová prehovorila o “iných pohlaviach”. Ukážte mi ich, vyzvala moderátora!

V susednom Česku sa Bohdalka stala hitom internetu. V rozhovore sa pustila do LGBTI komunity. „Majú sa až príliš dobre,” vyhlásila.

Jiřina Bohdalová (90) sa určite nestíha čudovať akú popularitu jej momentálne na internete zabezpečilo jej vyhlásenie na adresu dúhových komunít. Pre všetkých čo majú alergiu na sexuálne menšiny sa stala ich hrdinkou. Jej niekoľko mesiacov starý rozhovor teraz niekto účelovo vytiahol a šíri sa sociálnymi sieťami vrátane profilu premiéra Andreja Babiša.

Jiřina Bohdalová: „Niekoľko pohlaví? Trošku magor, trošku blbci. Svet je chorý. A naša malá zemička tiež. Keď máme niekoľko pohlaví. Keď máme Me Too. Keď máme ja neviem čo. Veď je to príšerné. Veď je to proti zdravému rozumu. Ja neviem, kde tie pohlavia mám, či v podpazuší alebo či mi ich otecko zabudol urobiť. Veď z tých ľudí idú blbosti. To ma na tom straší,“ uviedla v relácii Reflexu Priestor X v máji tohto roka. Keď moderátor namietol, že takí ľudia majú len iný pohľad na svet, začala si klopať na čelo. „Ale čo to je … Trošku magor, trošku blbci. Tak mi ukážte tie pohlavia,“ vyzvala moderátora.

Zdroj: Profimedia

Nudia sa

Radikálna herečka nesúhlasí ani s tým, že majú právo myslieť si, čo chcú: „Nemajú, pretože to hlásajú. Nech si to myslí pre seba, ale nech to nevykrikuje, tieto hlúposti. Nemajú čo robiť, darí sa im veľmi dobre, za nič! Toto by sa malo zmeniť,“ vyhlásila razantne Jiřina Bohdalová, u ktorej by pangender osoby úplne neuspeli.

Nadšený Babiš

Keď rozhovor vyšiel, zďaleka sa netešil takej popularite ako dnes. V Prahe totiž prebieha známy Dúhový Pride, ktorý je pochod za práva sexuálnych menšín. Niekto úryvok z rozhovoru vytiahol a šíri sa sociálnymi sieťami. Predvolebnú polievočku si prihral i premiér Andrej Babiš, ktorý video zdieľal s tím, že herečku má rád.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Herečka Jiřina Bohdalová prehovorila o “iných pohlaviach”. Ukážte mi ich, vyzvala moderátora!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti