eReport.sk
Herečka Jane Fondová, foto: profimedia

Herečka Jane Fondová sex s rovesníkmi odmieta. Toto je dôvod!

Dvojnásobná oscarová herečka prehovorila o svojom sexuálnom živote. Bavia ju mladší muži. Starí muži sa jej protivia pre vráskavú pokožku.

Na verejnosti prešla Jane Fondová (83) mnohými pózami. Od naivky, revolucionárky až po sexsymbol. V poslednom rozhovore prekvapila fanúšikov svojou úprimnosťou. Rozhovorila sa o svojom sexuálnom živote. Vo svojom veku sa už nejde púšťať do budovania vzťahu. Vystačí si vraj so svojimi fantáziami.

Jedine mladšieho

V nich dominujú galantní mladší muži: „Už nikdy nechcem žiaden sexuálny vzťah. Netúžim po tom. To však neznamená, že sa sexu nevenujem vo svojich fantáziách. Predstavujem si pritom zvyčajne nejakého milujúceho profesora alebo vedca, ktorý vie, ako ženu rozmaznávať,” prezradila trikrát rozvedená herečka. „Možno by som ešte mohla mať sexuálny vzťah. Problém je v tom, že rovnako starí muži ma naozaj nepriťahujú. Chcela by som jedine mladšieho. Nie je to hrozné? Ide o to, že mi vadí vráskavá koža. Som v tomto ohľade skrátka dosť povrchná,” priznala udržiavaná herečka. Jej samotnej sú vizuálne zmeny tela, ktoré na sebe badá, súvisiace so starnutím nepríjemné. „Nie je to len o mužoch. Moje telo tiež už nie je to, čo bývalo. Keby teraz nejaký pekný chlap prišiel a povedal, tak sa mi dievča ukáž, ​​asi by som so strachom utiekla,” vysvetlila pre americké vydanie módneho časopisu Harper’s Bazaar.

Rada objavovala

Herečka bola trikrát vydatá. Prvýkrát skončila pred oltárom s francúzskym filmovým režisérom Rogerom Vadimom, s ktorým má dcéru Vanessu (52). Druhýkrát si vzala aktivistu Toma Haydena. S tým má syna Troya (47), manželia si spoločne adoptovali dcéru Mary (53). Tretíkrát bola Jane Fondová vydatá za zakladateľa spravodajskej televíznej stanice CNN Teda Turnera. Po rozvode žila s hudobným producentom Richardom Perrym: „Jedným z dôvodov, prečo som relatívne často začínala s inými vzťahmi bolo to, že som sa veľmi rada vydávala na nové cesty objavovania. Vždy ma priťahovali muži, ktorí ma mohli niečo nové naučiť a žili život odlišný od toho môjho,” opísala herečka.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport