eReport.sk
Herečka Ivana Chýlková, foto: profimedia

Herečka Ivana Chýlková opovrhuje celebritami na Instagrame. Povedala čo, ale aj kto sa jej hnusí!

Manželka moderátora a herca Jana Krausa je nepochybne osobnosť. Nikdy nemusela byť príliš milá, aby bola obľúbená. A keď sa jej niečo nepáči, povie to.

Ivanu Chýlkovú (57) a herečku Evu Holubovú (62) spája dlhoročné kamarátstvo. Na rozdiel od Chýlkovej, Holubovú sociálna sieť Instagram začala baviť a je na nej aktívna takmer denne.

Sociálne siete sú už takmer neodmysliteľnou súčasťou dnešných životov. Kto nevlastní účet na Instagrame či Facebooku, skoro ako by neexistoval. Ivana Chýlková je ale pravým opakom. Patrí medzi skupinu odporcov tohto fenoménu. Na tom by nebolo nič zlé, veď je na každom, aby sa slobodne rozhodol, či ukáže čriepky zo svojho súkromia, alebo nie. Herečka ale užívateľov týchto sietí bez rukavičiek kritizuje, a to aj napriek tomu, že medzi ne patrí rad jej najlepších priateľov!
„Myslím, že onlineom si väčšina ľudí falošne dodáva sebavedomie. Mám pocit, že je to taká platforma na to robiť všetko, čo sa hovorí deťom, nech nerobia. Nevystatuj sa, nechváľ sa … Tak toto je také miesto pre dospelých, kde sa môžu chváliť, vystatovať a tak ďalej. Je to proste platforma pre strašne dobrých ľudí,” zhodnotila pre iDNES Ivana populárnu zábavku.

Ivana Chýlková a Eva Holubová – Foto: profimedia

Influencerka Holubová

Ako by snáď opovrhovala hereckými kolegami, ktorým nie sú ich oddaní fanúšikovia úplne ukradnutí! Len ťažko sa bude vyrovnávať s takýmito škaredými slovami jej kamarátka Eva Holubová, ktorá zdieľaním svojich pocitov, spomienok a názorov doslova žije. Tá si z Instagramu vytvorila akúsi spovednú vŕbu, kde sa nebojí otvárať ani intímne témy ako sú napríklad menopauza či depresia, s ktorými má vlastné skúsenosti. Často prikladá fotografie zo svojho letného hniezdočka na Sicílii a rozhodne nemá potrebu nič skrášľovať alebo sa predvádzať.

Narážala na kamarátku?

Eva sa stala inšpiráciou nielen svojim rovesníčkam. Jej profil sleduje bezmála štvrť milióna ľudí naprieč všetkými generáciami. Ani to však Chýlkovú príliš nepresvedčilo a na ľudí, ktorí dobrovoľne dávajú nahliadnuť do svojho života, pozerá cez prsty. „Ale hovorím si, že keď sú tam nejako viac aktívni, tak si najskôr nahrádzajú niečo, čoho sa im nedostáva v reálnom živote. Keď to pre nich má rovnakú váhu, tak fajn. Hlavne nech sú šťastní,” uzavrela Ivana.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport