eReport.sk
Ladislav Potměšil, foto: profimedia,

Herec Ladislav Potměšil zomieral nemý. Hlasivky mu spálili!

Skvelý český herec včera naposledy vydýchol. Dlho bojoval so zdravotnými problémami, pre ktoré musel absolvovať niekoľko vážnych operácii. Tie si vyžiadali svoju daň.

Bol nie len skvelý herec, ktorý dokázal v komédiách divákov stopercentne presvedčiť o svojej roli, ale mal aj famózny hlas. Daboval množstvo seriálov a filmov. Zákerná rakovina ho to pripravila.

V posledných rokoch však známy herec trpel rakovinou, ktorá mu napádala kosti. Počas jedného roka musel herec podstúpiť štyri operácie, pri ktorých mu lekári dokonca odobrali jeden stavec a nahradili ho titánovým. Ladislav Potměšil (†75) sa potom pohyboval už len s ťažkosťami, s pomocou manželky Jaroslavy Scrimgeourovej (70) a chodítka. Bohužiaľ to nebol jediný problém, s ktorým musel bojovať. Počas náročnej liečby prišiel o svoj hlas. Na svojho hereckého kolegu to “natrel” Martin Zahálka (62), ktorý prezradil, že sa snažil s Potměšilom udržiavať kontakt aj potom, čo v roku 2019 zavesil svoje herecké remeslo na kliniec. Zahálka odhalil smutnú pravdu. Počas rádioterapie prišiel zosnulý herec o hlasivky!

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport