eReport.sk
Ivan Tuli Vojtek, foto: profimedia

Herec Ivan „Tuli“ Vojtek podstúpil vážnu operáciu. Začínam vidieť, pochvaľuje si

Nevedel už poriadne čítať. Zrak sa mu však zhoršoval, preto sa rozhodol vyhľadať odbornú pomoc. Takto to dopadlo.

Nezaháľal. Keď nemal prácu, pretože sa nenatáčalo, rozhodol sa, že nebude len tak sedieť so založenými rukami. Koronakríza ho zdvihla zo stoličky. Pred tým, ako si zašiel dať vylepšiť oči, vybudoval si na záhrade parádne kráľovstvo. Išlo to jedno po druhom.

Pred pár dňami zavítal na kliniku, kde mu vylepšili zrak. „Tak už mám deň po, včera mi „vymenili“ oči, teraz len začnem vidieť veci, ktoré som doteraz nevidel. Zatiaľ sa len rozhľadievam, ale začína to byť super,” oznámil. Herec bol na záver aj vtipný. Pridal inzerát: „Ozaj nekúpi niekto bohatú zbierku cca 30 okuliarov na čítanie?“

Herec Tuli Vojtek (58) svoj voľný čas využíva najradšej aktívne. Len málokedy ho nájdete sedieť doma, je veľkým milovníkom bicyklovania, no okrem toho má ďalšiu aktívnu záľubu.
A tou je záhradkárčenie. Práve počas pandémie koronavírusu sa mohol svojmu koníčku naplno venovať. 

Skoro všetko nové

„Predsa len bolo toto pľuhavstvo na niečo dobré. Všetko okolo domu som porobil, máme nové chodníky, novú terasu, novú dlažbu, nové schodisko, nové vyvýšené záhony, jahodovisko. Bavil som sa v dobrom slova zmysle. Nech niečo po nás ostane ako hovoria klasici” pochválil sa herec, ktorého v týchto dňoch môžete vidieť v novom jojkárskom seriáli. S manželkou majú prácu okolo domu podelenú. „Ja sa starám o ovocne stromy a o sliepočky, máme ich päť. Mňa život baví celkovo a to, že sa niekto stresuje touto situáciou, čo už“ povedal pre televíziu Joj.
Na ťažkú dobu, v ktorej žijeme, má herec svoj názor. „Verejne sa priznám, že som do istej miery fatalista – všetko je tak, ako má byť, nič nie je náhoda. Vždy som chcel vedieť, kto s nami hrá túto hru, ktorá je dosť zlá, nebol to dobrý dramatik,“ pýta sa herec. 

Foto: facebook


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Herec Ivan „Tuli“ Vojtek podstúpil vážnu operáciu. Začínam vidieť, pochvaľuje si

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti