eReport.sk
Robert Fico počas tlačovky.
Robert Fico počas tlačovky. Foto: youtube.com

Heger dostal Smer do vývrtky: Ficovci naznačujú, že sa premiér nakazil!

Vyhlásenia premiéra Eduarda Hegera (OĽANO) o najlepšej vláde, fungujúcom právnom štáte a čakajúcich skvelých časoch prijala opozičná strana Smer-SD podľa svojich vyjadrení s veľkým znepokojením. “Slovensko sa len nedávno zbavilo nebezpečného, duševne zmäteného premiéra Matoviča,” uvádza opozičná strana na sociálnej sieti.

Heger v diskusnej relácii Sobotné dialógy vyhlásil, že “za posledných desať rokov nebola efektívnejšia vláda ako táto” s tým, že počas pandémie vraj boli jej výdavky “veľmi transparentné a veľmi efektívne”.  Zároveň hovoril aj o “neustálych pokusov opozície rozbiť túto vládu”.

Duševná zmätenosť je podľa všetkého nákazlivá

Smer tieto reakcie dostali takpovediac do vývrtky. “S veľkým znepokojením prijali vyhlásenia nového premiéra, pobočníka Matoviča, Hegera, podľa ktorého je všetko v poriadku, máme najlepšiu vládu, fungujúci právny štát a čakajú nás skvelé časy,” podčiarkla opozičná strana. “Duševná zmätenosť je podľa všetkého nákazlivá, pretože žiadny súdny človek nemôže vysloviť takéto hodnotenie a perspektívu,” nešetrne uviedli smeráci na adresu predsedu vlády.

Skvelé časy? Aké? Pýta sa Smer

Vzápätí strana pripomenula nedávne navyšovanie rozpočtu schválené v parlamente. “Je to len pár dní, čo vláda Hegera doslova rozbila verejné financie, keď naplánovala obrovský deficit a prudké zvýšenie dlhu Slovenska bez akýchkoľvek východísk. Smer sa oprávnene pýta, aké skvelé časy môžu prísť po tejto obludnej deštrukcii verejných financií?” – kladie si rečnícku otázku opozičná strana.

Hovoria o Hegerovom perlení ducha

Ficovci vo svojom vyhlásení vyčítajú Hegerovi aj zneužívanie moci. “Heger, a to je nebezpečné, nevníma ani realitu zneužívania moci na likvidáciu opozície, keď desiatky ľudí sedia nevinne vo väzbe. A hovoriť o funkčnej vládnej koalícii môže len človek, ktorý nemá schopnosť vnímať realitu a hanbu, ktorú táto vládna koalícia predvádza. Smer verí, že dnešné Hegerove perlenie ducha počulo čo najviac ľudí, pretože už aj tí najotrlejší zástancovia súčasnej rozbitej a neschopnej vládnej koalície museli stŕpnuť,” dodáva strana Smer.

Zdroj: fb/smersd

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport