eReport.sk
Dagmar Havlová, foto: profimedia

Havlová plánuje útek z Česka. Je za tým šikana!

Je právom rozčúlená. Stala sa väzňom vo vlastnom dome. Turisti za stopäťdesiat korún môžu dostať prednášku o jej dome.

Dozvedia sa detaily o architektúre. Skupinky turistov jej vystávajú pod oknom, rušia jej pokoj a dokonca i kývajú do okien. Podobné turistické prehliadky nie sú v Amerika žiadna novinka. Návštevníkov Beverly Hills vozí autobus aby si mohli pozrieť haciendy svetových hviezd. Tento trend momentálne zažíva Dagmar Havlová na vlastnej koži a nie je jej to pochuti. Nepozvané návštevy pred vilou na Dělostřeleckej ulici ju dostávajú do vývrtky.

Skoro lietali vajcia

Nehnuteľnosť zdedila po manželovi Václavovi Havlovi. „Nedeľný pokoj. Už toho mám dosť Už som rozčúlená. Nie som múzeum!! Neviete, kam sa obrátiť? Stojí tu zástup za zástupom. Píšte mi do správ. Ďakujem pekne. Vám pokojný a nikým nerušený odpočinkový víkend. P.S. Nerobte ľuďom to čo nechcete aby robili vám,” napísala na svojom profile Havlová. Na jej status začali fanúšikovia okamžite reagovať a zúfalej bývalej prvej dáme dávali rady ako si poradiť. Jedna z možností bola hádzať vajíčka či striekať turistov vodou z hadice. Podobný scenár zažíva aj na chate, ktorá má slúžiť na oddych. Tam sa jej tiež neustále niekto motá.

Stal sa z nej detektív

Havlová nevylučuje možnosť, že z Česka utečie: „Uvažujem o tom už dlhšiu dobu, v zahraničí si to ľudia nedovolia. Tu áno,” zverila sa. Blondína sa pustila aj do vyšetrovania kto stojí za jej narušenými nedeľami: „Ten človek pracuje na magistráte ako zástupca, takže berie slušný plat z našich daní a tu si inkasuje stopäťdesiat korún za osobu. Volá sa Zeman,” prezradila výsledok šetrenia. Zeman sa ohlásil, že nerobí nič zlého. Jeho klienti nezvonia na zvončeky. Zdržia sa pred domom pár minúť. Havlovú, ale neobalamutil: „Váš celý dlhý výklad je nahraný na oboch bezpečnostných kamerách. Obťažujete ľudí, aby ste si privyrobili a ešte klamete.”

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport