eReport.sk
Foto: tasr

Harry ľutuje kontroverzný rozhovor s Oprah: Je vraj priveľmi impulzívny!

Kontroverzný rozhovor s Oprah má svoje následky. Harrymu(36) a Meghan (39) na popularite rozhodne nepridal. Spôsobil v rodine len samé problémy. Kráľovský expert je presvedčený, že Harry jednal impulzívne a teraz svoje činy ľutuje.

Duncan Larcombe, autor knihy Prince Harry: The Inside Story pozná vojvodu dlhšie než dekádu a popisuje ho ako mladého impulzívneho muža, ktorý jedná na základe svojich emócií. Utvrdil ho v tom aj incident z roku 2008, ktorý popísal pre magazín Closer.

Larcombe bol pozvaný na rozlúčku so slobodou Petera Phillipsa, syna princeznej Anny, o ktorom mal neskôr písať. Keď ale dorazil na akciu, Harry usúdil, že sa tam votrel bez pozvania a začal konflikt. „Pohádali sme sa, ale William mu vysvetlil, že ma sám pozval, tak sa upokojil, ospravedlnil sa a dali sme si pivo,“ popísal incident s tým, že si myslí, že pri tom rozhovore to bolo podobné.

„Zjavne bol naštvaný za to, čo Meghan prežila v kráľovskej rodine a použil rozhovor na to, aby to zo seba dostal. Ale keď sa vrátil domov, nemám pochýb, že mu bolo trápne a že si to vyčítal. Teraz už pozná následky. Verím, že to ľutuje.“ Princ Philip v čase vysielania škandalózneho rozhovoru ležal v nemocnici.

Meghan v rozhovore hovorila o rasizme, myšlienkach na samovraždu a ďalších nepríjemným témach. Obsah rozhovoru sa dotkol princa Charlesa, ale aj princa Williama. S nimi sa Harry rozprával na pohrebe starého otca. Expert dodal, že Harry podľa zdrojov opúšťal Britániu so zmiešanými pocitmi a cítil nostalgiu. Myslí si, že život v USA pre neho nebude jednoduchý, na rozdiel od Meghan, ktorá je vo svojom živle.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport