eReport.sk
Hana Hegerová, foto: profimedia

Hana Hegerová klamala! S režisérom Roháčom vraj nikdy tehotná nebola

Prehovorila dcéra režiséra Jána Roháča, Kateřina Kergalová (51). Tvrdí, že zosnulá Hana Hegerová (89) nikdy s jej otcom tehotná nebola a preto nemohla potratiť.

Kateřina nasledovala profesionálne svojho otca. Je asistentkou réžie v programe Karla Šípa s názvom Všechnopárty. Vraj už nemohla ďalej mlčať. Prehovorila o nedávno zosnulej speváčke Hane Hegerovej, ktorá mala s jej otcom niekoľkoročný vzťah. V súvislostí s úmrtím známej šansoniérky sa písalo o jej nešťastnej láske s režisérom Jánom Roháčom.

Hegerová ešte počas života tvrdila, že s ním čakala dieťa a potratila. Jeho dcéra tieto tvrdenia odmieta. „Nie je to pravda. Nikdy s ním dieťa nečakala, preto oň ani nemohla prísť,“ hnevá sa Kateřina. „Myslím, že chcela zapôsobiť, túžila po tom, aby ju ľudia ľutovali,“ dodáva.

Časté nevery

Možno sa niekto teraz pýta, prečo to hovorí, keď už Hegerová nežije. Kateřina má na to odpoveď. „Ona tiež o ockovi hovorila keď už bol po smrti a nemohol sa brániť. Chcem to uviesť na správnu mieru. A taktiež sa nerozišli kvôli mojej mame. Medzi ňou a Hegerovou mal ocko aj iné ženy,“ dodáva.

Hegerovú zaujal na prvý pohľad

Niet divu, že ju slovenský tvorca okamžite okúzlil. Mala za sebou nepodarené manželstvo s dramaturgom Daliborom Hegerom, po rozvode mu nechala na Slovensku syna Matúša a odišla do Prahy. Tam ju zasiahla láska. „Našla som skvelého partnera. Bol pre mňa ideálom. Nikdy sme sa spolu nenudili. Mali sme spoločné záujmy, hudbu, film a divadlo,“ hovorila o Jánovi nadšene. Len jedna vec bola problematická. Režisérov záujem aj o iné ženy. Preto sa ich vzťah nakoniec aj rozpadol. „Musela som sa naučiť žiť sama,“ priznala speváčka. Roháč bol zaujímavá osobnosť. Bol nielen dobre vyzerajúci muž, ale aj človek plný nápadov. Herci a speváci, ktorí s ním pracovali, ho milovali. Točil napríklad Silvestre s Vladimírom Menšíkom, ktoré sa vysielajú dodnes. Spolupracoval aj na hudobnom filme s Karlom Gottom s názvom Kdyby tisíc klarinetú.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika