eReport.sk
Prezident PZ SR Štefan Hamran
Prezident PZ SR Štefan Hamran. Zdroj: tasr

Hamranova polícia opäť uráža: Rusom sa nechce bojovať, šanca pre našich virtuálnych bojovníkov!

Azda nikto nevenuje toľko času urážaniu názorových oponentov ako policajné stránky na sociálnych sieťach. Dialo sa to počas covidu, dialo sa to v začiatkoch hospodárskej krízy, kedy Polícia upozorňovanie na rastúce ceny považovala za proruskú propagandu.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Vláda smrti urobí všetko aby dovládla
  2. Vláda smrti urobí všetko aby dovládla
  3. Hamran sa zastáva Čurillu
  4. Hamran sa zastáva Čurillu
  5. Prezident PZ SR Štefan Hamran
  6. Vitajte v právnom štáte

A deje sa to aj dnes, kedy je vytváranie si osobného názoru na vojnu na Ukrajine Hamranovými chlapcami považované za hlúpy prešľap. „Rusom sa nechce bojovať: prichádza šanca pre slovenských virtuálnych vojakov v službách Putina,“ píše na sociálnej sieti policajná stránka Hoaxy a podvody – Polícia SR.

„Rusom sa nechce zomierať vo vojne na Ukrajine a to je príležitosť pre putinových facebookových vojakov zo Slovenska, no nie? Dosť bolo šírenia putinovej propagandy vo virtuálnom svete, je čas na reálne skutky! Možno pri troche šťastia získajú aj ruské občianstvo.“

Stránka PZ SR

Obrovská kolóna ruských áut

To, že ruskí muži odmietajú bojovať vo vojne, je ľudsky pochopiteľné. Krajiny ako Slovensko alebo Česko ich aj tak odmietajú prijímať. Na mieste je však možno položiť si otázku, či je bezpečnejšie umožniť Rusom cestu k úteku, alebo ich nechať bojovať vo vojne na Ukrajine. Slovenské silové zložky pre tento moment zvolili stratégiu robiť si z takýchto ľudí srandu.

Za hranou?

„Najvypätejšia situácia je stále na hranici s Gruzínskom. Kolóna vozidiel podľa serveru Meduza tam dosahuje až 30 kilometrov a ľudia v nej čakajú aj štyri dni. Za posledných 24 hodín hranicu prekročilo okolo 10-tisíc Rusov. Hraničná služba umožnila ľuďom prechádzať hranicu aj pešo. Čakacia doba aj pre peších však dosahuje až 24 hodín,“ uzavreli policajti svoj ďalší útočný status.

Zdroj: Fb PZ SR Hoaxy a Podvody


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hamranova polícia opäť uráža: Rusom sa nechce bojovať, šanca pre našich virtuálnych bojovníkov!

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti