eReport.sk
Lewis Hamilton, kritika, pilot F1
Lewis Hamilton, foto:ig/l.h.

Hamilton terčom kritiky: Oplakával smrť známeho rapera, na princa Philipa skoro zabudol!

Pred pár dňami obletela svet šokujúca správa. Dlhoročný partner kráľovny Alžbety II. (94) princ Philip (†99) nečakane zomrel. Celý svet smutnú správu intenzívne prežíval, okrem Lewisa Hamiltona (36).

Ten skôr oplakával smrť známeho amerického rapera DMXa (†50), ktorý zomrel v rovnaký deň ako člen kráľovskej rodiny na infarkt. „Smrť DMXa ma hlboko zasiahla. Vyrastal som pri jeho pesničkách, jeho slová a príbehy mi ako dieťaťu pomohli v náročných časoch. Som mu veľmi vďačný za jeho múdrosť a svetlo. Odpočívaj v pokoji, DMX,” napísal na adresu známeho rapera a herca Hamilton. To spustilo vlnu nepriaznivých reakcii. Nešlo by tak o to, že oplakával niekoho smrť, ale o to, že práve princ Philip (†99) a kráľovná Alžbeta II. (94) udelili britskému jazdcovi pred pár rokmi rytiersky titul za všetky zásluhy, ktoré ako športovec a oddaný reprezentant pre svoju krajinu dokázal a očakávalo sa, že ho smutná správa viac zasiahne.

Na Hamiltona sa strhla vlna kritiky

Foto: ig/lewishamilton

„Ani slovo o smrti princa Philip, muža, ktorý toľkými spôsobmi vykonal toľko dobra pre znevýhodnenú mládež prostredníctvom Ceny vojvodu z Edinburghu. Zastával všetko, čo je na Veľkej Británii skvelé,“ hneval sa jeden z fanúšikov. „Ty si akože rytier a napíšeš len toto? Je to smutné,“ bola jedna z ďalších reakcii na Hamiltonove vyjadrenie na princovu smrť, ktoré bolo strohé: „Mysľou som v ťažkých časoch s kráľovskou rodinou“.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hamilton terčom kritiky: Oplakával smrť známeho rapera, na princa Philipa skoro zabudol!

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti