eReport.sk
Daniela Peštová, foto: profimedia.sk

Haberova žena oslavuje päťdesiatku: Však ona nestarne!


Spevák Paľo Habera má obrovské šťastie. Má po svojom boku úspešnú, krásnu a milujúcu ženu. Daniela Peštová práve dnes oslavuje päťdesiatkou a stále má nebesky krásnu tvár a božské telo. Nič však nie je zadarmo. Na svoj vzhľade poctivo maká.

Je krásna, svieža a neskutočne príťažlivá. Jej telo nie je zadarmo a za jej dokonalou postavou sú roky driny a odriekania. Česká topmodelka dnes oslavuje päťdesiatku a na jej vzhľade by ste hľadali chybičku len márne. Má stále anjelsky krásnu tvár a dokonale vyrysované šľachovité telo. Reč je o žene Paľa Haberu, Daniele Peštovej. Dnes by jej len málokto povedal, že je matkou troch detí.

Daniela je celý život krásna

Sympatická blondínka je v takej dokonalej kondícií, že bez problémov predčí aj o generáciu mladšie ženy. Navyše starne prirodzene a bez botoxu. Pred skrášľovacími metódami dala prednosť kvalitnej kozmetike a športu. Trénuje a behá. Jej cvičebný plán je päťkrát do týždňa po šesťdesiat minút denne. „Pohyb je to, čo mi pomáha udržiavať rovnováhu. Hodina denne je najlepší darček, aký si môžem dopriať. Odbúra stres, vyčistí myšlienky. A ako bonus mi rozjasní pleť lepšie ako pleťová maska,“ napísala Daniela.

Varí ľahké jedlá a dodržiava disciplínu. Okrem toho nepije alkohol a nefajčí. Zdravý životný štýl má jednoducho v krvi. Navyše žije s Paľom už roky usporiadaným rodinným životom. V ich súkromí by sme hľadali škandály len veľmi ťažko. Dokonalé gény má jednoducho v rodine. Pri pohľade na jej krásnu maminu je všetkým jasné, že Daniela po nej zdedila len to najkrajšie. Časy keď pózovala pre magazín Sports Illustrated sú síce nenávratne preč, no treba dodať, že starne s gráciou a noblesou sebe vlastnou.

S Haberom majú stále krásny vzťah

foto: profimedia, instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Haberova žena oslavuje päťdesiatku: Však ona nestarne!

KOMENTOVALI STE: