eReport.sk
Pavol Habera a Daniela Peštová, foto: profimedia

Habera a Peštová prekvapili: Po dvadsiatich rokoch svadba?!

Skutočne je to už dvadsať rokov, čo sa muzikant a obávaný porotca SuperStar Pavol Habera (58) a topmodelka Daniela Peštová (50) do seba zamilovali. Zvedaví fanúšikovia už niekoľko rokov očakávajú svadbu známeho páru. Najnovšia fotografia vzbudila isté očakávania.

„Happy Valentine ´s LoLu!,“ zaprial frontman skupiny Team na deň zamilovaných svojej partnerke Daniele. Klape im to už vyše dvadsať rokov, takže majú na oslavu vždy pekný dôvod! Čo ale mnohých na prvý pohľad zaskočilo, bola fotografia, ktorá vyvoláva jeden veľký otáznik. Modelka si na obrázku siaha na pery, pričom odhaľuje, čo nosí na ľavom prstenníku. Že by sa Paľo Habera po dvoch spoločných deťoch a dvoch spoločných dekádach konečne rozhodol?

Ide naozaj o to, že svadbu už majú za sebou?

Foto: Instagram

V komentároch pod fotkou zo sociálnej siete fanúšikovia veselo diskutujú. Zmätení sú najmä z toho, že Daniela má na prstenníku tri prstene. Prostredný je s diamantmi a lemujú ho dva zlaté prstene. Je otázne, či je jeden z nich zásnubný a či náhodou nedošlo k svadbe už dávnejšie. Je však možné aj to, že sú prstene darom z lásky a o žiadnu svadbu (ani zásnuby) nejde. Známy česko-slovenský pár sa totiž k téme svadby nikdy nevyjadroval a ich vzťah je tým pádom zahalený rúškom tajomstva…

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.