eReport.sk
Adrián Guľa, foto:tasr

Guľa ustál svoju pozíciu, Plzeň môže začať prípravu

Futbalisti Viktorie Plzeň pod taktovkou slovenského trénera Adriana Guľu odštartovali zimnú prípravu na jarnú časť ligy. Hráči Plzne sa budú pripravovať v domácich podmienkach.

Najmä pre pandémiu koronavírusu si nenaplánoval český klub sústredenie v zahraničí. “Rozhodli sme sa zostať doma, pretože aj tu máme skvelé podmienky. Je tu vyhrievaná plocha, dve prírodné trávy, umelá tráva, workoutové ihrisko s kopcom, kvalitné fitness zázemie. Nadštandardná úroveň,” uviedol Guľa pre klubový web. Deviaty tím českej ligy po jesennej časti má za sebou už aj prvý tréning, teraz na hráčov čakajú testy.

„Chceme si overiť, ako na tom hráči sú a aby sme o nich získali podstatné informácie. Potom nás čakajú až do prípravných zápasov s Hradcom Králové dvojfázové tréningy, následne už nabehneme na ligový režim,” dodal Guľa. Do tímu sa vrátili Jindřich Staňek a navrátilec z hosťovania Pavel Šulc. Spolu s ním sa vrátil Lukáš Matějka a z B-tímu sa k mužstvu pripojili Josef Koželuh a Václav Míka.

Po sérii nepriaznivých výsledkoch a zlom postavení v tabuľke českej Fortuna ligy, bola pozícia slovenského trénera Adriána Guľu ohrozená. Napokon vedenie západočeského tímu presvedčil a dali Slovákovi druhú šancu.

Zdroj:tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport