eReport.sk
Ivana a Marián Gáboríkovci, foto: instagram

Gáboríkovci odkryli súkromie: U nich doma to vyzerá ako zo škatuľky

Presne pred tromi si svoje áno pod holým nebom povedali bývalá tanečnica Ivana Gáborík (33) a hokejista Marián Gáborík (38). Za miesto sobáša si vybrali luxusný kaštieľ. Blondínka predviedla hviezdnu vizáž.

Tanečnica Ivana Gáborik (30) je známa tým, že je športovou maniačkou a svojou dokonalou postavou sa pravidelne chváli aj na sociálnych sieťach. Profesionálne tancuje, chodí do posilňovne, trénuje jogu a rada sa venuje aj behu. Za manžela si zobrala športovca, bývalého hokejistu, takže zaháľať sa nepatrí. Neraz sa pochváli zábermi, ako nelení ani ona a na svojej figúre pracuje doma popri ich bábätku. Po cvičení sa dokáže zvŕtať aj v kuchyni a svojmu milému pripraviť výživnú večeru.

Domov zo škatuľky

Láska dvojice sa začala na hokejovom zápase, keď sa ich pohľady osudovo stretli. Išlo o charitatívny zápas a každý hral za iné družstvo. Dokonca mali obaja partnerov. On chodil osem rokov so Soňou Barcajovou, s ktorou bol aj zasnúbený, ona s hercom Filipom Tůmom. O dva roky sa na majstrovstvách do seba definitívne zahľadeli. Dnes už manželka hokejistu sa na dala na džob influencerky a ich spoločný domov jej slúži ako štúdio. Cez ich fotogenické prostredie domova odporúča fanúšikom produkty.

V GALÉRII nájdete zábery z príbytku Gáboríkovcov!


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Gáboríkovci odkryli súkromie: U nich doma to vyzerá ako zo škatuľky

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti