eReport.sk
Róbert Vittek, foto: profimedia

Futbalista Róbert Vittek pózoval na Beckhama! Šokuje v spodnej bielizni

Ten má odvahu. Bývalý futbalový útočník sa predviedol v plnej paráde. Profesionálnemu fotografovi sa vyzliekol do boxeriek. David Beckham to síce nie je, ale zaujal.

Okrem úspešnej športovej kariéry zaujal Róbert Vittek (39) pred rokmi verejnosť aj svojim súkromným životom, keď mu krachovalo manželstvo s Patríciou Vittek. Spúšťač bola jeho tajná dovolenka v Turecku, kde ho navštívila moderátorka Alexandra Orviská. Dvojicu zachytil fotograf na terase ako si hrkútajú. Vittekovú to dostalo do vývrtky a futbalistovi po čase zbalila kufre. Najprv boli na nože. Bývalá speváčka mu cez média posielala ironické odkazy a nevedela mu prísť na meno. Neskôr sa zdalo, že manželia krízu hodili za hlavu a opäť budú šťastná rodina. Nestalo sa tak.

Skúsil byť za modela

Vittek teraz prekvapil druhýkrát. Keď pred rokmi nafotil jeho zahraničný kolega Beckham kampaň pre známu značku na spodnú bielizeň, riešil sa jeho nadupaný rozkrok. Polemizovalo sa či si bývalý záložník Manchestru United, Realu a neposledy Los Angels Galaxy a Paris St. Germain k výsledku pomohol. Najmä keď vyskočili o niekoľko rokov snímky pre značku Armani, v ktorej bol úplne iný výsledok. Dá sa povedať, že po vzore svetoznámeho športovca sa nechal vyfotiť i Róbert Vittek. Profesionálny fotograf Palo Bobek je s výsledkom spokojný. Netipoval, že sa mu niekedy podarí takýto úlovok: „Kampaň na trenky. Nemyslel som si, že budem fotiť Roba, a nemyslel som si, že budem fotiť Roba v trenírkach. Šak ale vyšlo nie?,” napísal Bobek pobavene.

Vitteka v boxerkách nájdete GALÉRII!

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport